Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 24 éves srác vagyok és szűz....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves srác vagyok és szűz. Mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? hol rontottam el? Még egy párkapcsolatom sem volt,pedig körülöttem lévők nem tartanak csúnyának sem,barátom sincs sok de viszont az ő véleményüket nem mertem ki kérni erről a problémáról egyszerűen félek hogy ők is eltávolodnának emiatt...van egy kis megtakarított pénzem,arra gondoltam hogy ezt kéne valahogy arra fordítani,hogy legyen valami egy lánnyal,de fogalmam sincs hogy kezdjek bele,egyébként ha egy ismeretlen lánnyal kell beszélnem nagyon zavarba is jövök,nem tudok kibontakozni,leblokkolok ezen is szeretnék változtatni.

2017. máj. 30. 00:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

bocs főnök hogy rossz kateg.-be írtam véletlenül,remélem mindenhol ilyen figyelmes vagy ;)


Utolsó kommentelő: (10) legszebb öröm a káröröm?! sok jót kívánok neked is a továbbiakban,köszi a hasznos kommentet! :)

2017. máj. 30. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!