Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A sok maszturbálástól bebarnul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok maszturbálástól bebarnult pénisz bőre annak hosszasabb hanyagolása után visszaállhat természetes színére, vagy ez tartós változás?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az intim területen más a bőr kémhatása, amiatt barnább, ez természetes.
2017. jún. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A tenyered nem szőrös véletlenül?

Csak vigyázz,hogy meg vakulj...

2017. jún. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te mennyit vered, h bebarnult? Én kb. 12 éves korom óta verem, utóbbi években napi 2 minimum, és nem barna. :D 18f
2017. jún. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 CHRIS4 ***** válasza:
Ne a napon csináld, mert még le is ég! :D
2017. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy nem jó helyem teszem fel a kérdést.:D Első válaszoló: igen, alapvetően sötétebb árnyalatú, mint a testem többi része. Alapvetően több benne a pigment. Ez világos. Viszont, és ez már a hármasnak is szól, foltokban néhol még sötétebb, és kifejezetten ott, ahol közben a kezem érintkezik vele. És csak ott.
2017. jún. 5. 15:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, és hármas, majd egy évtizeddel idősebb vagyok. Anno nekem sem ilyen volt. :D
2017. jún. 5. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:

6,És ennyi idősen,még mindig ilyen hülyeségekben hiszel?:D

A maszturbálástó ne lesz sötétebb a bőr.

Viszont hogy öregszel a tested és a bőröd is változik.

Pigment hibák jönnek ki,anyajegyek jönnek ki stb.

Ez van,ha kórosnak gondolod vagy el kezd terjedni menj el vele bőrgyógyászatra és kb ennyi...

2017. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi nem világos azon, hogy pontosan ott, és olyan alakban barnult még tovább, ahogy a kezem szokott elhelyezkedni rajta? :D És a kérdés kiírása előtt direkt utánaolvastam, és orvosok adtak olyan válaszokat, hogy a sok maszturbálás, a súrlódás és a bőr gyűrődése miatt vezethet további pigmentálódáshoz. Itt meg csak arra lettem volna kíváncsi, hogy ez már végleges-e.
2017. jún. 5. 22:54
 9/9 anonim válasza:
Végleges!
2017. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!