Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van valaki, akinek szívdobogás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, akinek szívdobogás fétise van?

Figyelt kérdés
Imádja hallgatni, érezni, minden szívvel kapcsolatos dologtól felizgul?

2017. júl. 22. 00:48
 11/97 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az van, csak nem tudja senki.

Szinte csak úgy élvezek el, ha férjem keze a bal mellem alatt van, ilyenkor úgy érzem, hogy fogja, markolja a szívemet. Sokszor masztizok úgy, hogy a kezemmel a szívemet maszírozom, vettem titokban egy fonendoszkópot, sokszor hallgatom vele a saját szívemet, ettől is felizgulok. Ha tévében-rádióban bármilyen szívvel kapcsolatos témával találkozom, felfigyelek és máris hevesebben kezd verni a szívem. Mindezt titokban, egyedül és így is marad. 33 N

2017. júl. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 A kérdező kommentje:

Úh, köszi a választ, utolsó!

Ez kemény, pont ilyen partnerre vágynék, ha mégis megosztanád, feltétlenül vegyük fel a kapcsolatot priviben!

2017. júl. 22. 02:07
 13/97 anonim ***** válasza:
14%

Már bocsánat, de tényleg nagy az isten állatkertje.

Hogy szívdobogás fétis, meg hogy a saját szívére maszturbál?

Atyaég, nekem meg havonta vizsgálják, hallgatják a ketyegőmet, mert odavan, és úgy rühellem az egészet, mint a bubópestist.

Basszus, hogy mik vannak!

2017. júl. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 anonim ***** válasza:
0%
A tizenegyes megnevettetett. Köszönöm!:-)
2017. júl. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/97 anonim ***** válasza:
0%
Nekem isez van, de sajnos nehez ehhez fiatal lanyt talalni, aki megengedi, h fonendoszkoppal hallgassam.
2017. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
23%
Szia! Én is szívdobogás fetisiszta vagyok nagyon rég óta, számomra ez a legerotikusabb dolog a világon, imádom a fülembe tenni a fonendoszkópjaimat (sok van, gyűjtöm őket) és nagyon alaposan meghallgatni a páciensem szívbillentyűit, nagyereit, megmérni manuális módszerrel a vérnyomását és ha őt is izgatja érzékien elélveztetni miközben fonendoszkóppal hallgatózom a szíve felett. Sajnos lehetetlen partnert találni hozzá szinte, férfi vagyok egyébként.
2017. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 27. 07:36
 18/97 anonim ***** válasza:
68%
Engem hallgatni lehet. KES-em van, meg bigeminiám. Akit érdejel. Tanuljon rajtam.
2017. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 A kérdező kommentje:
Örömmel meghallgatlak! Lány vagy fiu vagy?
2017. aug. 5. 19:45
 20/97 anonim ***** válasza:
68%
Írtam, hogy eügyes, nő, meg 40. Gondolom, a korom car.
2017. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!