Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van valaki, akinek szívdobogás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, akinek szívdobogás fétise van?

Figyelt kérdés
Imádja hallgatni, érezni, minden szívvel kapcsolatos dologtól felizgul?

2017. júl. 22. 00:48
 51/97 A kérdező kommentje:
Engem semmilyen más medical témák nem izgatnak, a fonendoszkópot én is szeretem, de legjobb az érintés, a füllel hallgatózás....
2017. aug. 11. 11:59
 52/97 anonim ***** válasza:
84%

Nem fétis, de a szívvel kapcsolatos:

Üzemorvos beutalt kardiológiára, el is mentem. Mindenféle vizsgálatok, többek között ultarhang, amit egy olyan 30-40 közötti pasi csinált, de olyan, hogy az egész vizsgálószobát, de szerintem az egész kórházat, de szerintem az egész várost betöltötte a lényőből áradó férfiasság, miközben a vizsgálatot finoman végezte, halk szavakkal, szelíden, majdhogynem gyöngéden csinálta, éreztem, hogy ott figyel benne a nyers vadállat, és borzalmasan megkívántam....hát ennyi.

2017. aug. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
84%
Mikor kicsi voltam, kisiskolas, tehat meg a pubertas elott, minden nap ugy aludtam el, h a kezem a szivemen volt, hason fekudtem, es mivel vekony voltam, csak ugy duborgott a kezemben, ahogy ratamaszkodott a felsotestem a tenyeremre. Es ez nem megnyugtato volt, sokkal inkabb hasonlitott a nemi izgalomhoz, de meg kicsi voltam. Ha meghallottam barhol a "sziv" szot, felfigyeltem, szaporabban vert a szivem es zavarba jottem. Aztan ahogy nagyobb lettem, 9-10 eves, ez teljesen elmult. De azota sem ertem, hogy mi volt ebben nekem olyan nagy szam. 36N
2017. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 A kérdező kommentje:
Nagy kár, hogy elmúlt! De legalább van róla fogalmad, miről van szó.
2017. aug. 24. 23:36
 55/97 A kérdező kommentje:
Egyébként nálam is gyerekkorban kezdődött, csak nem múlt el a mai napig sem....
2017. aug. 24. 23:39
 56/97 anonim ***** válasza:
78%
ismerem az érzést
2017. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
78%
Ujra a 36 eves valaszolo vagyok, aki kislanykoraban szivmanias volt :) En nem banom, hogy elmult... Amugy az az erdekes, hogy abban is hasonlitott ez a nemi vagyhoz, hogy volt bennem egy jo adag szegyenerzet is emiatt, mint ahogy sajnos sokakban a szex miatt is van. Es a "sziv" szot nem is mertem kimondani. Olyan dalokat, amiben szerepelt ez a szo, el sem enekeltem. Pedig egy kisiskolas kislany altalaban sokat kornyikal :)
2017. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 A kérdező kommentje:
Tökéletesen megértelek, hogy nem banod, hogy elmúlt és megerősítem, valóban a nemi vágyhoz hasonló vagy azzal azonos em érzés a szivmania. Én csak amiatt az önző ok miatt sajnálom, hogy elmúlt ez a maniad, hogy ha nem múlt volna el, kezdemenyezhetnek beszélgetést, ismerkedést szivmania-alapon.
2017. aug. 25. 11:35
 59/97 A kérdező kommentje:
Mert nagy eredmény és önmagunk felett aratott győzelem nem szégyenkezve beszélni róla :-))
2017. aug. 25. 11:46
 60/97 anonim ***** válasza:
78%
Vagy? Kiírom, ha van még olvasó.
2017. okt. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!