Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van valaki, akinek szívdobogás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, akinek szívdobogás fétise van?

Figyelt kérdés
Imádja hallgatni, érezni, minden szívvel kapcsolatos dologtól felizgul?

2017. júl. 22. 00:48
 31/97 A kérdező kommentje:
Mert ha igen, megoszthatnád, hogyan, nekem nem sikerül megszabadulni tőle!
2017. aug. 7. 21:22
 32/97 anonim ***** válasza:
87%
Laza menet, én három évig jártam terápiára más jellegű szexuális fétis miatt, elköltöttem egy vagyont, megtudtam magamról negyven oldalnyi érdektelenséget, a fétis maradt. Hajrá!
2017. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
89%
Véleményem szerint a fétisektől, ha más testi vagy lelki épségét nem veszélyeztetik, nem megszabadulni kell, hanem megélni őket egy arra nyitott partnerrel.
2017. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 A kérdező kommentje:
Utolsó: kösz a jó tanácsot, azért a dolog nem ilyen egyszerű, ez a szívdobogás-fétis például a magyar lakosság statisztikailag nem kimutatható kisebbségét érdekli, tűt a szénakazalban, ha erre nyitott partnert akar az ember keresni.
2017. aug. 7. 21:33
 35/97 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tudom, ez tényleg fétis? A szívdobogás intim dolog, én is szeretem, ha a párom az enyémet hallgatja, valahogy bizsergetően jó érzés, de ettől ez még nem fétisem. Olyan nehéz lenne olyat találni, aki szereti ezt?
2017. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nehéz olyat találni, akit hozzám hasonlóan szexuálisan felizgat a szív, a szívdobogás, aki előjátékként és együttlét közben is imád a másik szívével foglalkozni, akinek önmagában attól, hogy a szívét hallgatják, tapintják, orgazmusa tud lenni. Nem mondom, hogy lehetetlen ilyet találni, mert nemkem is sikerült már, de nagyon nehéz. És az igazság az, hogy ez a mánia olyan, hogy minél kevésbé tudod megélni, annál nagyobb helyet követel a képzeletedben.
2017. aug. 7. 21:51
 37/97 anonim ***** válasza:
84%
Fétisem nincs, csak szapora szívdobogásom. Lennék egészséges újra, ha tudnék.....
2017. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem érzed magad egészségesnek, ha nő lennél, boldogan foglalkoznék a szíveddel, talán sokat javítana az állapotán :-)
2017. aug. 7. 22:07
 39/97 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sincs ilyen fetisem, de engem nem zavarna, ha a pasim ilyesmitől jönne lázba.
2017. aug. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 A kérdező kommentje:
Utolsónak: na, pontosan arról van szó, hogy nem az a jó, ha nem zaavarja a partnert, hanem ha élvezi!
2017. aug. 7. 22:11




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!