Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van valaki, akinek szívdobogás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, akinek szívdobogás fétise van?

Figyelt kérdés
Imádja hallgatni, érezni, minden szívvel kapcsolatos dologtól felizgul?

2017. júl. 22. 00:48
 21/97 A kérdező kommentje:
Érdekel!
2017. aug. 5. 19:57
 22/97 anonim ***** válasza:
84%
Sosem hittem volna, hogy ez valakit felizgat. Nekem két szívbillentyűm is elégtelenül működik, nem dobog, hanem szörcsög vagy mittudomém, szuszog a szívem, onnan tudom, hogy készítettek róla a kardiológián hangfelvételt, plusz még általában aritmiázik is, akinek ez a mániája, annak biztos élmény lehet.
2017. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 A kérdező kommentje:
Engem minden szív dobogása érdekel, pardon, elsősorban lányoké, hölgyeké, előnyben részesítem a szapora, szabálytalan, rendellenes szívműködést! :-))
2017. aug. 7. 20:44
 24/97 anonim ***** válasza:
84%
Bakker, mi ez a fétis-baromság, miért nem tanultál kardiológusnak? Habár, ha így elgondolom, elég sok botrányt okozna a hölgypácienseket álló farokkal vizsgáló doki....
2017. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 A kérdező kommentje:
Kösz az épületes megjegyzést! Nem tudnék kardiológusként objektíven viszonyulni a munkám tárgyához.
2017. aug. 7. 20:49
 26/97 anonim ***** válasza:
29%
Találkoztam már szívdobogás-fétises sráccal, jártunk majdnem egy évig. Nem árulta el rögtön ezt a furcsa érdeklődést, csak feltünt előbb-utóbb, hogy minidig a szívemmel akar foglalkozni, szex közben és azon kívül is. Egy idő után színt vallott, hogy nála ez egy fétis, engem taszított, megmondom őszintén, elég beteg állatságnak tartottam és bár nem ezért szakítottunk, de nem bánom, hogy mentesültem ettől a hülyeségtől. 26L
2017. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 A kérdező kommentje:
Én pedig találkoztam már szívdobogás-fétises lánnyal, nem is egyel, szóval amennyiben beteg állatság, úgy a gyengébb nem képviselői között is akadnak ilyenek. Maradjunk a "beteg állat" helyett "szexuálisan különlegesen orientált csodabogárnál", ha kérhetem. Kösz
2017. aug. 7. 21:04
 28/97 anonim ***** válasza:
78%
Hm, vagy két évig dugtam egy csajjal, aki kardiológiai szakvizsgára készült, volt, hogy meghallgatott, játszottunk azzal a hallgatóval, de engem ez nem dobott fel, csak a nő, mert baromi jó volt. Ki gondolta, hogy van ilyen fétis.
2017. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
78%
Van, de kikezeltetem. A bajom.
2017. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 A kérdező kommentje:
Utolsó: a szívdobogás-fétisedet kezelteted ki?
2017. aug. 7. 21:20




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!