Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az az állítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az az állítás, hogy amekkora az arasza akkora a pénisze?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről.

2018. jan. 4. 23:44
 1/10 anonim válasza:
Nem.😂
2018. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Á sokkal nagyobb.
2018. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Párom citerázni tanult, emiatt rugalmasabb lett az ujjaiban a szalag, és vagy 25 centisre kitudja ‘nyújtani’. Egyébként a haverokkal szórakoztunk ezen a témán, és többüknél is igaz, hogy akkora, mint a pénisze...:D
2018. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
BPEL annyi.A természeti népek megfigyelései.Van benne valami.
2018. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Eggyáltalán nem akkora ez csak egy régi népi “állítás”, az ilyen dolgok abszolut nem valósak egyszerüen van egy alap arányosság bizonyos testrészeink között ami miatt lehetne ezt mondani de a pénisz pont egy olyan szerv ami mindenkinek más mint a nők melle azt sem lehet ahoz kőtni hogy akkora hogy rá tudja tenni a tenyerét.
2018. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjaim vannak, nagyon nagy lábam és az orrom, ha nem is olyan nagy, de azért elég hangsúlyos és egyáltalán nincs nagy szerszámom. Teljesen átlagos 18. Ezekre a dolgokra amúgy ténylegesen németek, norvégok és azt hiszem svédek is készítettek hivatalos és "tudományos" tanulmányt. Semmi összefüggést nem tudtak igazolni az ilyen dolgok között. Én azt szoktam mondani az ujjaimat a mellkasomon köszörülve, nagyképű hangnemben elkezdve mikor nézik, hogy mekkora lábam van pl: Hát igen... akinek nagy a lába... annak a cipője-és átváltok elkeseredett és sajnálkozó stílusba :D
2018. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annak nagy a cipője. A nagy lemaradt
2018. jan. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha így lenne 23,5 cm lenne a farkam...
2018. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mivel elég sokat járok edzeni és szaunázni ezért nagyon sok meztelen pasit is látok és farkat, habár lankadtan, de akkor is sokat el lehet mondani.

A hosszúságát nem tudod soha megállapítani. Valakinek kicsi, valakinek nagy, láttam 2 méterest akinek halál pici volt, láttam törpét akinek nagy volt, nincs nagyon összefüggés.


A vastagságot viszont átlagosan lehet tippelni. A vékony srácoknak általában vékonyabb, izmosabb srácoknak általában vastagabb.

Nem úgy értem, hogy ha sportolsz és izmosodsz, akkor a tied is vastagabb lesz, hanem vannak emberek akik alapból látszik, hogy vastagabbak, míg a vékonyok inkább szálkásabbak.

2018. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2018. jan. 6. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!