Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A hívő fiúk nem szoktak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hívő fiúk nem szoktak maszturbálni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudják magukat türtőztetni?

2018. jan. 28. 16:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
7%
De igen
2018. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És hogyan számolnak el a lelkiismeretükkel?
2018. jan. 28. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Mivel a maszturbálás nem bűn, nem kell mivel elszámolniuk.
2018. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Mindenki szokott maszturbálni. A maszturbáció meg egészséges, így a lelkiismeretük tiszta. A pedofil papokkal amúgy mi a helyzet?
2018. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Aki nem hívő, ezt nem értheti. A hit igen sok mindenre képessé teszi az embert, még arra is, hogy ne maszturbáljon. Csak a nem hívőknek ez nem tetszik, hogy a hívőknél elég jól működnek bizonyos dolgok.
2018. jan. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván van aki szokott, van, aki nem. Van aki azzal nyugtatja magát, hogy á ez nem bűn, van, aki meg keményen kűzd ezzel.


A nem hívők nem értik, hogy vajon miért számít bűnnek a maszturbáció. Nos azért, mert öncélúvá teszi a szexet, holott ennek két ember szerelmének kiteljesedésének kellene lennie. Nem arról szól, hogy magadnak okozz örömet, hanem arról, hogy a házastársadat tedd boldoggá vele. Az önkielégítés meg ezt öncélúvá teszi, és az olyan ember, aki sokat maszturbál egy párkapcsolatban is csak a saját kielégülését fogja keresni, nem azt, hogy a párját boldoggá tegye.

Én nem ítéllek el, ha te nem így teszel, nem így gondolod, de ez a mi álláspontunk, mi viszont így gondoljuk. :)

Ez a pedofil papos duma meg annyira...hogyis mondjam? Komolyan, egyesek úgy gondolják, hogy minden egyes pap pedofil, pedig ez nem igaz, csupán nagyon kis százalékuk. Persze egyetlen ilyen eset is szörnyű, ez tény. És ezzel most nem őket akarom mentegetni, de szerintetek tanárok, szülők vagy bármilyen más emberek közt nem fordul elő ugyanez? Ezzel az erővel lehetne általanosítani, hogy a tanárok pedofilok. Holott ez nyilvan nem igaz.

2018. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy nem!Aztán meggyónják.
2018. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
73%

Sajnos a keresztyén srácok erre kapják a legnagyobb kísértést! Kicsinek tűnik de ugyanugy bűn! Tudom miről beszélek mert én is a rabja voltam! Hazamesz suliból és rögtön csinálod...

Baráti körömben is vannak ezzel szenvedők és ők pl afféle böjtöt tartanak először egy nap aztán kettő és igy tovább

2018. jan. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Bár én nem vagyok hívő, de biztos, hogy kozottuk is van olyan, aki megállja, hogy ne verje, és van olyan is, aki kiveri. Ami meg azt illeti, a maszturbáció is bűn. De hát elmegy és meggyónja, és tiszta a lelke újra. Ilyen egyszeru.
2018. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 János Gilján ***** válasza:

6-os: Azt tudod, hogy kicsit ostoba általánosítás, hogy aki szokott maszturbálni, az szex közben is kizárólag a saját kielégülésére gondol és ignorálja a párja örömét? Mi van, ha nem? Ezt honnan veszed? végeztél felmérést, hogy 100 maszturbáló férfi közül hány volt önző az ágyban?


Mellesleg maszturbáció során lehet a legjobban elsajátítani az izgalmi szintek és az orgazmus irányításának a képességét. Aki megfelelő módszerekkel maszturbál az jelentős előnybe kerülhet azon srácokkal szemben, akik soha sem maszturbálnak. Arról nem is beszélve, hogy egy tizenéves srác hormonháztartásának véleményem szerint nem tesz jót, ha soha sem ejakulál, ugyanis jelentősen csökkenti a tesztoszteron szintjét. Amit nem használsz, az visszafejlődik, pont mint ahogy az izmok is a testeden.


Ugyanakkor azzal egyetértek, hogy amikor a maszturbáció az egyetlen örömforrás és valaki belemenekül, mint egy drogba napi 4-5 alkalommal, az már a ló túloldala. Úgy vélem, hogy meg lehet itt találni az egyensúlyt és fel lehet használni a maszturbációt is a szexuális kultúrád fejlesztésében egyaránt.


Tudod én is szoktam néha maszturbálni, mégis ott a csodás feleségem, akivel 11 és fél év után is tart a szerelem a kapcsolatunkban és igen intenzív szexuális életet élük a mai napig is.


37F

2018. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!