Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon rámenős dolog lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rámenős dolog lenne lányok?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyemen nem rég jött szinte ahogy rá néztem már megtetszett .

van egy kis korkülömbség köztünk 12 év .

azt tervezem hogy felhívnám magamhoz egy olyan ürüggyel aludjon nálam és induljon innen munkába közelebb lenne neki csak én egy kis romantikát terveznék előtte. lányok véleményét várnám elsőnek is


2018. febr. 4. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire ismeritek egymást?:) Mennyire jó a kapcsolatotok jelenleg?:) Szerintem ez határozottan átlátszó ajánlat. Ha bele is menne és ő nem akarna romantikazni akkor mit tennel?:) Meg persze csak munka társ akivel sokaig latnatok egymast ha nem jonne ossze es esetleg konfliktust szulne a ramenoseged:) Nem bantas a celom csak ezek is felmerulhetnek (:

18L

2018. febr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aha
2018. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 hónapja ismertem meg és 1 hónapja jóba vagyunk ökörködünk hülyéskedünk voltunk közös sétán is haza kísértem munkából mert azt mondta fél a sötétbe. szinte én teljesen oda vagyok érte nagyon.. csak igen kicsit tartok lépni mert mi lesz ha Ő nem akar semmit aza munkabeli dolgokra hatással lenne
2018. febr. 4. 23:23
 4/10 anonim ***** válasza:
A régi közmondás szerint: Gyáva népnek nincs hazája.
2018. febr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Valóban ezt sokan mondták már hogy ne legyek gyáva de nem így meg ez ha nem munkatárs lenne régen próbálkoztam volna.
2018. febr. 4. 23:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

először csókold meg.

abból sok minden le fog jönni.

ha jól fogadja,akkor meg sem kell kérdezned,hanem munka után megint sétáltok,vagy elviszed valahova és utána egyszerűen felmentek hozzád.

2018. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Először ne magadhoz hívd fel. Kávézzatok, mozizzatok, csináljatok programot kettesben és úgy közeledj.
2018. febr. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akarsz tőle valamit, akkor ne lakásra hívd mert onnantól kezdve komolytalan vagy. Hívd el normálisan randizni.
2018. febr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves lányok fel jött az illető :) Kérem semmilyen trágár szóval ne illessétek :)
2018. febr. 7. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:
oké nem illetjük,de ettől te még egy hülyegyerek vagy amiért azt feltételezed,hogy illetnénk.
2018. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!