Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nagyon rámenős dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon rámenős dolog, ha egy fiúra 3X ráírtam eddig? Rámerjek írni 4X is vagy hagyjam őt.

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Szegénynek összefirkálod a ruháit, a testét...

Hagyd. Ha nem akar, úgysem válaszol.

2010. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mekkora problémák.. Ez a rámenősség olyan, hogy csak mondják, de egyébként szerntem mindenki le.arja... Ha tetszel neki semmi sem rámenős, ha nem akkor minden.

20F

2010. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is igy vok, csak én fordítva n vagyok a fiú, és nincs nagyon beszélni vele csak 1-2x tudtam vele sokat beszélni, de nembaj, én még próbálkzook, csak nehogy nyaggatásnak vagy nemistudomminek tűnjön.
2010. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentezőnek sok szerencsét :)
2010. jún. 30. 23:01
 5/16 anonim ***** válasza:

ha msnről van szó.. akkor én a 3-nál megállok..

volt rá példa h többször ráirtam. és erre összejött egy másik lánnyal.. szerintem ha érdekled úgyis ír.. ha nem nem

2010. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kösz! neked is :D
2010. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos szamolja magaban, hogy eddig hanyszor irtal ra... Nalam 4 a limit... Ha valaki ramir negyszer, pfff...Eselye nincs
2010. júl. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne írj rá. Ha azért nem ír vissza, mert nem érdekled, akkor csak egyre idegesítőbb leszel. Ha meg azért, mert nem ér rá, vagy nem látta még, akkor később úgy is visszaír az elsőre is, nem kell többet írni.
2010. júl. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezaz.órákat beszélünk..
2010. júl. 1. 00:51
 10/16 anonim ***** válasza:

ha lesz*rod, ő fog teperni!!!

ez mindig így van :)

ha érdekled őt, mindegy, hogy írsz neki, vagy nem, siker lesz.

ha meg nem érdekled csinálhatsz akármit.

szóval NE írj neki újra

2010. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!