Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek szégyenlősnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyenlősnek kéne lenni?

Figyelt kérdés
Egy női focicsapat tagja vagyok. Eleinte kicsit szégyenlos voltam a tusoloban. Mára ezt lekuzdottem,van olyan eset is,amikor a fiúk közvetlenül utánunk mennek edzeni,és néha páran a tusolón mennek keresztül,amikor ott vagyunk. Hozzáteszem,15 csajbol talán 7 én vagyunk akik ott tusolnak,inkább hazamennek büdösen. Én igazából ezt nem tartom semmire,én is láttam fiút pucéran. Sporthoz tartozik. Mára már így látom. Viszont időközben lett párom,aki nagyon kiakadt ezen.azota hisztizik,kiabáló,meg kérdezget,mikor edzésre megyünk. Tudomásom szerint semmit nem tettem,hogy ezt csinálja velem,senki tulajdona sem vagyok,mert már nagyon agyamra megy az egész. Ha valaki írna,igen próbáltuk megbeszélni,de csak kiabálás van az egészből. Én meg senkinek nem fogom megtiltani,hogy ne menjen oda akkor,mikor ott vagyok. Mivel felnőtt emberek vagyunk,nem parancsolhatok másnak,mikor semmit sem csinált. Szinte mindenkinek van otthon valakije,vagy család vagy barátnő. 19 l

2018. febr. 11. 00:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%
Szóval a férfi csapat a mesztelen testeteket bámulja miközben ti zuhanyoztok? Ott orgiák mehetnek, eskü.
2018. febr. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%
Női férfi közös zuhanyzó?! Hu:D mik mehetnek ott.
2018. febr. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz, ha nincs külön női és férfi zuhanyzó.
2018. febr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

"inkább hazamennek budosen"

LOL, mert izzadtan hazamenni és ott tusolni tényleg szörnyűbb, mint egy focicsapat előtt meztelenkedni.

Nálunk is voltak izzasztó, kemény edzések, szakadt rólunk a víz utána, mégsem jutott soha senki sem eszébe letusolni, de még csak együtt öltözni sem. Én megértem a párodat, én se örülnék neki, ha idegenek látnák ruha nélkül a pasimat/csajomat.

Mellesleg nem gondoltál arra, hogy ez a dolog igen egyszerűen orvosolható lenne? Tusolj otthon. Ennyi. Tényleg nem értem miért olyan nehéz ez.

2018. febr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen lehet gáz,de falun örülünk ha zuhany van 😁viccet félre téve,közös a zuhany,és három darab öltöző van az egészben. Csapatunk egy kissebb csapat. Nevet nem akarok írni. És nem mennek orgiak sehol
2018. febr. 11. 01:05
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Azért azt nem hiszem, hogy egy elhúzható függönyt nem lehetne közvetlen a zuhanyzók elé tenni, hogy ne lássanak be a szemecskék.
2018. febr. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%
A pasid nagyon féltékeny, vagy elfogadja, vagy nem, szerintem a te érveléseddel nincs semmi baj, zuhanyozz nyugodtan az öltözőben.
2018. febr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
30%
Neked is volt már csattogós szexkalandod a zuhany alatt kérdező. Csak nem fogod bevallani. Ne gondold, hogy nem tudjuk, mik mennek ott.
2018. febr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
22%
Megcsaltad a párod. Többször is.
2018. febr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Egyrészt nem értem miért lettem lepontozva, másrészt meg falun PLÁNE nem kéne ilyeneket csinálnod, ahol még ismeritek is egymást, és a párod mondjuk tudja hogy kikkel jársz edzeni vagy ilyesmi... Én még mindig nem értem miért nem lehet edzés után otthon lezuhanyozni, pláne ha függöny sincs se semmi. Nem kényelmesebb otthon? Ráadásul a pasid se féltékenykedne. De úgy látom neked fontosabb az, hogy féltékennyé tedd, mert te vagy Miss Kényes P*cs@,aki képtelen hazáig izzadtan menni,ezert inkább más férfiaknak mutogatja magát (mert azok igenis megbamulnak, még ha nem is veszed észre. Este lehet rád verik ki és ez téged baromira nem zavar... Jézusom). Nagyon intelligens vagy momdhatom. Legközelebb strandra is fürdőruha nélkül menj, mert már végülis mindegy, a faluban lévő pasik úgyis láttak már meztelenül.
2018. febr. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!