Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek szégyenlősnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyenlősnek kéne lenni?

Figyelt kérdés
Egy női focicsapat tagja vagyok. Eleinte kicsit szégyenlos voltam a tusoloban. Mára ezt lekuzdottem,van olyan eset is,amikor a fiúk közvetlenül utánunk mennek edzeni,és néha páran a tusolón mennek keresztül,amikor ott vagyunk. Hozzáteszem,15 csajbol talán 7 én vagyunk akik ott tusolnak,inkább hazamennek büdösen. Én igazából ezt nem tartom semmire,én is láttam fiút pucéran. Sporthoz tartozik. Mára már így látom. Viszont időközben lett párom,aki nagyon kiakadt ezen.azota hisztizik,kiabáló,meg kérdezget,mikor edzésre megyünk. Tudomásom szerint semmit nem tettem,hogy ezt csinálja velem,senki tulajdona sem vagyok,mert már nagyon agyamra megy az egész. Ha valaki írna,igen próbáltuk megbeszélni,de csak kiabálás van az egészből. Én meg senkinek nem fogom megtiltani,hogy ne menjen oda akkor,mikor ott vagyok. Mivel felnőtt emberek vagyunk,nem parancsolhatok másnak,mikor semmit sem csinált. Szinte mindenkinek van otthon valakije,vagy család vagy barátnő. 19 l

2018. febr. 11. 00:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó. Szerinted a többi csaj akik nem zuhanyoznak le, hanem otthon teszik meg, ők nem tudják hogy a többi csaj - a kérdezővel együtt - szexuális életet él a zuhany alatt? A kérdező kelletti magát, hogy legyen egy kalandja a zuhany alatt. Csalja a párját. Ez borítékolható, ha nem így lenne, otthon zuhanyozna le, egy falu kicsi, semeddig nem tart hazaugrani.
2018. febr. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Gyerekek. Nem feküdtem le senkivel. Ha így lenne nem írtam volna ide ki a kérdést. Én 15 km-t utazók ide. Nincs kedvem az izzadt testemre egyszerűen felvenni a tiszta ruhát. Igen kedves utolsó előtti,a strandon is felső nélkül vagyok,és nem zavar mert mindenkinek kettő felé micsodaja van. Egy férfi és van a nő .


Ha otthon édesapám is látott meztelenül,akkor vele is kavarok? Miért kell leírni hogy megcsaltam valakit. Ha így lenne leirnam,mert úgysem ismer itt senki. Nem így van ?

2018. febr. 11. 02:11
 13/29 anonim ***** válasza:
68%
Szóval viszket és téged ez izgat, mi? Úgy csináld, hogy az állítólagos pasid meg ne tudja.
2018. febr. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy? A strandon is felső nélkül? Melyik strand az? Mennék arra, hogy lássak tini cickókat.
2018. febr. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
51%
Már az sem normális, hogy édesapád lát meztelenül, felnőttként.
2018. febr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Talán felül kellene bírálnod a "párkapcsolatodat", mert ez nem az, a ti mentalitásotok nem párjai egymásnak.
2018. febr. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
4%
Sztem a parodnal sulyos problemak vannak fejben.
2018. febr. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
50%
Összegezzük, téged nem az zavar, hogy idegen palik bámulják a meztelen testedet, hanem az, hogy a párod, ezt nehezen viseli. Gondolom téged baromira nem zavar, hisz "te nem vagy senki tulajdona". Ahha..... Értem, de a párod a gáz.... Gondolom nem megoldható az, hogy ne akkor zuhanyozz, mikor a Palik arra mászkálnak. Nyilván nem.... Te vagy az a tipikus csaj, aki nagyon jóbak hiszi magát, aki független, önálló, senki tulajdona, te majd jól megmutatod. Buliba beiszol, azt szabad a parti... Mert te senkinek sem vagy a tulajdona.... Érdekes, hogya barátod aggodását, te tulajdon jognak tekinted, nem pedig szeretetnek ,vagy óvásnak. Ez is téged minősít...... De gondolom, ha a barátod, meztelen zuhanyzó csajokat bámul, az is tök rendben van. Mélyen belül remélem, hogy be is nyomja valamelyiknek, majd értsd meg, hisz nem a tulajdonod..... Agyatlan vagy....
2018. febr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
45%

Még most hajítsd ki a pasit.

Az ilyenekböl lesz a beteges asszony verő féltékeny állat.

Azt hiszi hogy több is történik

Vagy úgy van vele h a Nőjèt màs ne lássa pucéran .

De a viselkedése a kiabàlása nem normális

Ha jót akarsz akkor Lapát.

24N

2018. febr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, te nem akarsz nekünk képet küldeni itt többeknek? Csak hogy mi is lássunk pucéran. Hogy miért? Mert csak. Kb ilyen hülyeség az is amit írtál.
2018. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!