Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek szégyenlősnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyenlősnek kéne lenni?

Figyelt kérdés
Egy női focicsapat tagja vagyok. Eleinte kicsit szégyenlos voltam a tusoloban. Mára ezt lekuzdottem,van olyan eset is,amikor a fiúk közvetlenül utánunk mennek edzeni,és néha páran a tusolón mennek keresztül,amikor ott vagyunk. Hozzáteszem,15 csajbol talán 7 én vagyunk akik ott tusolnak,inkább hazamennek büdösen. Én igazából ezt nem tartom semmire,én is láttam fiút pucéran. Sporthoz tartozik. Mára már így látom. Viszont időközben lett párom,aki nagyon kiakadt ezen.azota hisztizik,kiabáló,meg kérdezget,mikor edzésre megyünk. Tudomásom szerint semmit nem tettem,hogy ezt csinálja velem,senki tulajdona sem vagyok,mert már nagyon agyamra megy az egész. Ha valaki írna,igen próbáltuk megbeszélni,de csak kiabálás van az egészből. Én meg senkinek nem fogom megtiltani,hogy ne menjen oda akkor,mikor ott vagyok. Mivel felnőtt emberek vagyunk,nem parancsolhatok másnak,mikor semmit sem csinált. Szinte mindenkinek van otthon valakije,vagy család vagy barátnő. 19 l

2018. febr. 11. 00:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
38%

Hát bocsi nem küldök képet

De izzadtan büdösen én se veszem fel a tiszta ruhát és nem bűzölgök a buszon. Ok van deo . E izzadtság plusz deo keveréke hányinger.

Ennyierővel lehetne a Nőgyógyászra is féltékeny aki nem csak látja fél pucèran de mèg bele is nyúlkál

24N

2018. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Exhibicionista vagy, ami a legtöbb férfinak nem jön be, ha a barátnőjéről van szó. Ezt érdemes már a kapcsolat elején közölni és akkor a viták elkerülhetők. Engem személy szerint ez a dolog egyáltalán nem zavarna, mert ahogy megtudnám, szépen illedelmesen elköszönnék. Volt már rá példa.
2018. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy nem küldesz, nahát.... de érdekes. A nőgyógyász egy orvos, aki ruhán keresztül nem tud vizsgálni. A zuhanyzóban pedig úgy is le lehet zuhanyozni, amíg megvárod hogy a férfiak elvonulnak.
2018. febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem szegyenlősnek kéne lenni, hanem normálisnak. Normális ember nem mutogatja magát meztelenül másoknak, szánt szándékkal. Fogadni mernék, hogy még élvezed is a dolgot. Nőj fel, kícsilány.

A párossal pedig szakits az ő érdekében, mert nálad úgy ezerszer jobbat érdemel.

2018. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%
Szakíts vele, így legalább büntetlenül mehet a többes töcskölődés a zuhany alatt.
2018. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
57%

kérdező: Ne foglalkozz azokkal akik gyanúsítgatnak. Elég gyenge itt a szellemi színvonal.

A pasiddal meg közöld, hogy ez van amit leírtál ide. Látnak néha tusolni, de nincs semmi több. És tényleg nem vagy a tulajdona.

2018. febr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
72%

Nehéz kérdés, de nincs teljesen igazad.

Itt nem csak kettőtökről van szó, de kettőtökön múlik. Nyilván elfogadható az hogy meztelenül lássanak, ha téged ez nem zavar és tényleg nem vagy a tulajdona, de ha hosszú távra tervezel vele akkor nem ilyen egyszerü a dolog. Főleg vidéki közegben eléggé egységgként kezelik a párt és a te viselkedésed hatással van az ő megítélésére. Ha ő is liberális és polgárpukkasztó lenne, vagy lenne rá hajlama akkor sokminden belefér a dologba, de mivel úgy tűnik, hogy nem az így az ő jóhírét is rontod ha közbeszéd tárgya lesz, hogy sokan láttak meztelenül.

Egy viszonylag öntudatos magatartás kell a fiuk részéről is ahhoz, hogy ebből soha ne legyen probléma, de ez nem garantálható. Az hogy családon belűl hogy öltözködsz az családi kérdés, itt viszont egy kicsit a közösség felé hajlik a dolog.

Mindenképp kérnetek kellene az öltöző üzemeltetőitől valami megoldást erre a problémára, elsősorban azért, mert ameddig nem látják problémának addig nem születik rá megoldás sem.

A pároddal a kapcsolatotok valószínüleg elég csattogós lesz, mivel úgy tűnik vannak dolgok amiket máshogy láttok. Lehet ezt így is csinálni, de ahhoz meg kell értenetek egymás álláspontját is.

2018. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
84%
Már az is szánalmas, hogy a focista hülyegyerekekben nincs annyi udvariasság, hogy nem mászkálnak ott, míg a lányok zubanyoznak. De ezek szerint a focista lányok sem eszesebbek náluk. :)
2018. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg okos csajok, akik szerint ez normális, küldhetek pár képet zuhanyzás közben. Hisz nincsen abban semmi rossz. Meg kérjetek a barátnőitöktől is és mutogassátok a pasitoknak, hisz ez is normális.
2018. febr. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!