Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőm hogy lehet ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hogy lehet ennyire perverz?

Figyelt kérdés

Még nem volt köztünk csókon kívül semmi, de állandóan rosszat akar csinálni. Mindig amikor kettesben vagyunk, akkor felemeli a blúzát és mutogatja magát nekem. De én nem akarom ezt elsietni, mert nagyon szeretem és nem értem miért akarja ezt ennyire? Mintha sürgős volna a számára, mintha csak arra kellenék neki

18,f



2019. máj. 24. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Örülj neki,,én ilyen csajt keresek... F
2019. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Tudod vannak alapvető szükségletek és ha már van valakid nyilván be akarod öt vonni ezekbe a dolgokba. Ez természetes, fiú vagy nem? Örülj
2019. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Öömm... 18 eves vagy?? Legyszi menyj el és méresd meg a tesztoszteron szinted, mert valami gáz van veled.
2019. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ahelyett hogy örülnél neki, hogy vonzódik hozzád... meg se érdemled a lányt lol
2019. máj. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Bezzeg ha egy lány írta volna ki a kérdést, akkor máris mondanátok, hogy „szakíts vele, ha nem bír várni, csak erre kellesz neki stb.”

Kérdező, mióta vagytok együtt?

2019. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Mióta vagy vele? Ha rövid ideje, akkor én is néznék egyet.
2019. máj. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
47%
Te homár vagy öreg!
2019. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
89%
Szerintem semmiképpen sem kellene "homárnak" nevezni a kérdezőt, egyszerűen csak nem akarja elsietni, ezt pedig tiszteletben kell tartania a lánynak. Ahogy az egyik előttem szóló is mondta, ha a nemek fel lennének cserélve, teljesen más válaszokat kapott volna. Próbáljátok megbeszélni ezt a barátnőddel, ha neked ez kellemetlen még, ne erőltesd magadra.
2019. máj. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd máshól keresi az örömöt a barátnőd, akkor rá jössz az uriember szerep csak egy bizonyos szintig adja magát.
2019. máj. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha ezt egy csaj írta volna egy fiúról, akkor mindenki ki lenne akadva.

Csak szólok, hogy egy fiúnak is joga van azt mondani, hogy ácsi, akkor is, ha pucéran áll előtte egy csaj. Ettől se homár nem lesz, se a hormonjaival nincs baj. Mindenki maga dönt arról, akarja-e a testiséget, vagy sem, és kivel akarja.

Ahogy egy lányra már-már halállal büntetendő ráerőltetni a szexet, egy fiút még mindig cikizni lehet azért, mert esetleg nem akar d*gni mindenkivel, állandóan.


Kapjatok az eszetekhez.

2019. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!