Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne nagyobb méretü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne nagyobb méretü a nemiszervem?

Figyelt kérdés

20éves vagyok. 178centi magas és 62kiló vagyok. A péniszem 15cm hosszú és ugy kb 4cm ez rövidnek számit ?

Hallotam hogy a péniszpumpa használata hatásos lehet de van hátránya is ? Igaz lehet ? És mennyire hatásos személyes tapasztalatok alapján.



A válaszokat elöre is köszönőm !



2019. máj. 25. 15:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Persze 10. el is hisszük, hogy nő vagy, legfeljebb farkangyal vagy...
2019. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nanee :DDD
2019. máj. 25. 17:07
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
A nok nagy resze nem tudja megallapitani a pontos meretet. Atlagban mindig nagyobbnak gondoljak mint amekkora valojaban. En sose mertem meg meg hogy mekkora teljesen erektalt allapotban csak ilyen felig merev, kicsivel kemenyebb allapotban mint ernyedt. Ugy volt 14cm szoval nekem ez epp eleg mert valoszinuleg 16 biztos van minimum. Az agyaddal van baj. :D
2019. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Azért be rendelek egy pénisz pumpát a jövöhét folyamán aztán 1-2hónap múlva majd látom hatását ! Köszönöm a válaszokat ;)
2019. máj. 25. 18:46
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
Nincs annak semmi hatása...
2019. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%
nem igaz, van hatása a pumpának. ha rendszeresen csinálod. nekem 2 centit hozott hosszban, a vastagságot nem mértem. 17 ről elért 19 köré. persze nem egy hét alatt. csináld minden nap. káros hatásról nem tudok beszámolni, talán csak annyit, hogy ha közvetlen szex előtt pumpáltam nehezebben lett merevedésem. de ha eltelt már 2-3 óra akkor nem volt gond. öröm nézni ahogy kitölti, feszíti a lyukat.
2019. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%

Azért csak óvatosan a pumpával.

Ha túl nagy vákuumot csinálsz, sérülhetnek a véredények aztán nem lesz normális erekciod


Nagyon óvatosan és fokozatosan csináld, akkor talán 1-2 mm növekedést el tudsz érni vele

2019. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 cm teljesen jó. Szerintem ez az ideális méret. 14-16cm nem is kicsi és nem is nagy, pont megfelelő. Egyáltalán nincs szugseged semmilyen pumpara(ami raadasul nem ks fog használni csak károsítja majd az ereid) A testfelepiteseddel is teljesen arányos a farkad. 18L
2019. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Persze pumpald csak a teljesen jo meretu farkad, hogy tonkretegye a vakuum a penisz szoveteit, ereit. Lehet kicsit megnyulik eroszakkal, de bucsut mondhatsz a kemenysegnek ami sokkal fontosabb. Ennyi erovel egy felteglat is rakothetsz, ha neked a meret a lenyeg.
2019. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Kedves 11:29 válaszoló !

Hogy érted hogy a testalkatommal arányos ?

Ezzel azt mondod hogy ha hiznák mondjuk 5-6kilót akkor hoszabbokna vagy talán vastagabb lehetne a péniszem ??

2019. jún. 4. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!