Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek mennyire jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek mennyire jó szexpartik a pasinak?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki haverem , ( en nö vagyok ) es elmeselte hogy nagyon szeret szexelni es nem valogat , mivel nincs szerencseje a csajokkal , elmegy idösebb, vagy akár házas idösebb , fiatalabb nökkel , akik ajánlják szinte magukat .

A baratom 35 eves . Volt szexualis kapcsolata 59 eves növel , aki azt mondta nem vonzotta kulönösebben , mert nem szep nö , de nem volt mas megoldas es mas lehetöseg. Azzal allitólag eltörte az ágyat .

Tegnap talalkozott egy ketgyerekes elvalt növel aki 48 eves es azt mondta hogy elvan hizva .

Azt mondta hogy kizáròlag azert csinalja mert nem akar maszturbalni , de nem vonzzak ezek a nök

Az a kerdesem , hogy milyen lehet a szex igy neki , ha elmegy olyanokkal , akik nem vonzzak igazan ?

Jó úgy is az orgazmus?

Úgy tudom a ferfiaknak fontos , hogy a nö vonzó legyen . Azt mondta hogy az 59 evesre mar nem all neki, ezert keruli a talalkakat vele . De nem mondana le róla mert nehez kialakitani kapcsolatokat .

A srac szoftverfejlesztö , nem buta. Nem tudom hogy miert nem valaszt valakit aki vonzza igazan , miert megy bele ilyen helyzetekbe?

Veletlenul mikor mutatott kepeket a nyaralasaról a mobiljában kinyilt egy meztelen fotója , es a penisze óriási .

Nagyon zavarba jöttem. Azt mondta hogy velem szivesen elmenne es ezt a baratsagot tovabb szeretne fejleszteni es akkor én neki elég lennék, exkluzivitas lenne . Persze nem mentem bele , mert számomra fontosak az érzelmek , az udvarlás . Megmaradt barátnak , de érdekel , hogy miert csinalja ezt egy ferfi mikor millió szép lány van .....



2019. jún. 29. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Tök véletlen nyahamm... 😂

32/f

2019. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek valamilyen szinten “igénytelen pasik” szerintem. Nekem is a volt barátom tipikusan ilyen fiú. Bár ő 25 éves, de ő is összefeküdt olyan nőkkel, akiktől amúgy kifejezetten undorodott, csak mert épp nem volt más a láthatáron. A mostani barátom viszont hihetetlenül válogatós, és “finnyás”, mindenkit kritizál, alig volt eddig barátnője mert senki nem volt neki elég jó. Szerintem ez abszolút egyénfüggő. Van az a fajta pasi aki bárkivel le tudna feküdni, ha a szükség úgy kívánja, mert csak ki akar elégülni.
2019. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hidd el vannak olyan férfiak, akiknek teljesen mindegy, hogy hogyan néz ki a nő. én is ismerek ilyet és teljesen rendben van a srác külsőleg. én ezeket irigylem nagyon, mert nekem egyszerűen nem lenne merevedésem ha nem tetszik a nő és ezt tapasztalatból mondom. szóval ez egy képesség hogy jöhet mami, dagi, csúnya, fogatlan, akármi, megcsinálja simán.
2019. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!