Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan mondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan mondanátok a pasinak ha nincs időtök?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel találkozni akarok,de nem akarom hogy azt érezze csak lerázás.
2019. máj. 3. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fontos lenne, megoldanad. N
2019. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak az esetek 0,001%-ban van arról szó, hogy az illetőnek ténylegesen nincs ideje.

32/f

2019. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jön a vizsgaidőszak és tanulnod kell? Ilyen esetben szerintem meg lehet érteni, persze egész nap te sem tanulsz, de ez olyan stresszes időszak, amikor én sem szívesen ismerkednék. Nem tudsz teljesen rá koncentrálni, ellazulni. De ezt így mondd meg neki is és akkor tudni fogja, hogy nem csak lerázni akarod.
2019. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha sem értettem az ilyeneket akik vizsgaidőszakkal jönnek! Én munka mellett vizsgázok. Ugyanazok az elvárasok mint nappalin. Csak mellette teljes munkaidőben dolgozok. Számtalan elintéznivalóm van. Mindenkivel tartani a kapcsolatot, a barátnőm minden szaros dolgát csinálni, akár helyette is... mert ugye a házimunka az snassz. A mai csajok csak a telójukat nyomkodják. Face, insta...
2019. máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
#4 látod pont ilyen idegroncs leszel, ha mindenkit és mindent be akarsz sűríteni a napjaidba. Ha annak a pasinak olyan fontos a lány, akkor tud várni 3 hetet, amíg lemennek a vizsgák. Utána ott az egész nyár nekik.
2019. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi véleményeket.

Én pasi vagyok

A lány egy boltban dolgozik mint eladó,pénztáros.Kicsit több mint egy hónapja beszélgetni szoktunk amikor nála fizetek.Eléggé forgalmas az üzlet.Megkérdeztem tőle ha van kedve összefuthatnánk.Azt mondta "Kedvem az van csak időm nincs.Rákérdezett arra is hogy "Hol?" Még nem tudom mondtam neki,mert nem akartam ennyire előre menni(ha esetleg felesleges).Végén hozzátette; "Ami késik nem múlik"


Sok lerázos,koptatós esetet elszenvedtem már,de azok vagy bunkóznak a kommunikációjukkal vagy ide oda billegtetik a mérleget.

Fogtam már ki rossz napján de még akkor is úgy beszéltünk nem éreztem azt mintha rajtam akarná levezetni.Mindig kérdez.Amikor megpróbáltam a háta mögött elmenni(kolléganőjével beszélgetett),nem hagyta.Észrevette azt is hogy levágtam a hajam.

2019. máj. 3. 12:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Nezd ha szamara ennyire megerolteto 8ora munka, h a kovetkezo 16oraba nem tud teged belesuriteni, logikusan belegondolva mitol valtozna meg ez az allapot a jovoben?

Kifogas. Akar eszreveszi az uj frizuradat, akar nem. Ne altasd magad.


8-10orat dolgozok, masfel orat utazok, ket gyereket nevelek a parommal es van csaladi es nemi eletunk,haztartasunk. Ezt hivjak eletnek. Nem valoszinu h a kiszemelted munka utan lefekszik es alszik a kovetkezo muszakig.

2019. máj. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!