Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Statisztikailag a hüvely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Statisztikailag a hüvely gyűrű és a spirál jobb védekezési eszközök mint a gumi vagy a tabletták, még is el enyésző számban alkalmazzák az emberek. Miért van ez?

Figyelt kérdés

A számok alapján jobb védelmet nyújtanak, kevés vagy semennyi oda figyelést igényelnek felhelyezés után, és kevesebb mellékhatással járnak mint a jobban elterjedt fogamzásgátló, és hosszú távon olcsóbb is mint az iménti vagy az óvszer.


Ezek után nem értem hogy a felmérések szerint hogy lehet az hogy ez a 2 módszer a legkevésbé elterjedt módszerek közé tartoznak. Barátnőmet szeretném megkérni hogy ez a 2 közül használjuk valamelyiket mert nincs okunk mást használni, ő még is inkább tablettát szedne ami tele van mellékhatásokkal...


A nőknek eredendő félelme van ezekkel a módszerekkel szemben vagy ténylegesen van valami hátulütőjük amiről nem olvastam?



2019. júl. 25. 06:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Miért ne érne szart se ha bizonyítottan működő képes? Ezeket az információkat honnan szeded?
2019. júl. 25. 08:20
 12/21 anonim ***** válasza:
89%

"Miért ne érne szart se ha bizonyítottan működő képes?"


Ezt azoktól kérdezd akik teherbe estek mellette!

És ki bizonyította? Ez olyan mint amikor bebizonyították hogy a hús rákot okoz aztán meg azt is hogy nem okoz.

2019. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ja mert óvszer mellett senki nem esett teherbe, bocs neked van igazad.
2019. júl. 25. 08:35
 14/21 anonim ***** válasza:
89%

De azt észre veszed ha kiszakad és akkor ott van az esemény utáni...

A többinél semmit nem veszel észre majd 9 hónap múlva jön a gyerek.

2019. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Csak a tisztán látás végett, semmi sem nyújt 100% védelmet. A legnagyobbat a gumióvszer nyújtja, szabályos használat mellett még senki nem esett teherbe vele. Aki igen, az nem jól használja, de az meg nem a gumi hibája. Fertőzések és nemi betegségek ellen kizárólag az nyújt védelmet.
2019. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
92%

Így van az óvszer a legbiztonságosabb.

Sajnos tapasztalat, hormon mentes spirál mellett estem teherbe (rendes használat mellett), észre sem vettem, mert terhességi tüneteim sem voltak az elején. Aztán amikor kiderült már mindegy volt. De minden rosszban van valami jó, most 3 éves a kisfiam és imádom.

Azóta csak óvszert használunk és nem volt semmi gond vele.

2019. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%

Pesszárium remélhetőleg megszakítással. Nincsen semmi mellékhatása, nem érzi, hogy bent van árban meg kb ugyanott kötsz ki mint egy óvszernél.

Én elég régóta használom és semmi baj nem történt.

2019. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Egészségedre ha megszakítással szeretnél közösülni, úgy a legkönnyebb teherbe esni de hát mit tudok én agyatlan ember létemre.
2019. júl. 25. 09:42
 19/21 anonim ***** válasza:
80%

A következőképpen értettem: ha időben kiveszi, nem lehetsz terhes. Ha nem veszi ki időben. ott van a pesszárium, hogy fizikailag megakadályozza, hogy bejussanak, ergo nem lehetsz terhes. Ha rosszul teszed be és átjut vagy akármi történik, ott a spermicid gél amit használsz hozzá és mozgásképtelenné teszi a spermát, ergo nem lehetsz terhes.

Olvasd el a válaszomat mielőtt leszólsz.

2019. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem feléd irányult a válaszom hanem egy másik válaszolónak akinek a válasza azóta törlésre került és valami olyasmi volt a lényege hogy ha lenne eszem akkor egyszerűen kihúznám
2019. júl. 30. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!