Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Statisztikailag a hüvely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Statisztikailag a hüvely gyűrű és a spirál jobb védekezési eszközök mint a gumi vagy a tabletták, még is el enyésző számban alkalmazzák az emberek. Miért van ez?

Figyelt kérdés

A számok alapján jobb védelmet nyújtanak, kevés vagy semennyi oda figyelést igényelnek felhelyezés után, és kevesebb mellékhatással járnak mint a jobban elterjedt fogamzásgátló, és hosszú távon olcsóbb is mint az iménti vagy az óvszer.


Ezek után nem értem hogy a felmérések szerint hogy lehet az hogy ez a 2 módszer a legkevésbé elterjedt módszerek közé tartoznak. Barátnőmet szeretném megkérni hogy ez a 2 közül használjuk valamelyiket mert nincs okunk mást használni, ő még is inkább tablettát szedne ami tele van mellékhatásokkal...


A nőknek eredendő félelme van ezekkel a módszerekkel szemben vagy ténylegesen van valami hátulütőjük amiről nem olvastam?



2019. júl. 25. 06:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
31%

"Elég sok magyar és angolnyelvű cikket olvastam a témában és kockázat szempontjából jobb választás a spirál és a gyűrű mint az óvszer vagy a tabletta. "

Linkeld már be légyszi, mert én ezekről a cikkekről nem hallottam (meg szerintem a többiek se), hadd okosodjunk mi is. :)


"Óvszerről pedig azért váltunk melt drága, nagyobb a teherbeesés esélye és olyan mintha egy szatyorral szexelnénk..."

Ez nem igaz. A gumi sokkal biztosnságosabb, mint a hüvelygyűrű meg a spirál.

A hormonos spirál olyan mint a tabi, csak nem a gyomorból szívódik fel, hanem helyileg, 1 kutya. A hüvelygyűrű szintén hormonos.. A hormonmentes spirált évekig használta az egyik barátnőm, össze-vissza dőlt belőle a vér, és borzasztóan görcsölt tőle. A dokija szerint normális volt a helyzet, amikor egy másikhoz került kiderült, hogy teljesen meg van gyulladva a méhe, kérdéses, hogy lehet-e gyereke (ő még nem szült). Na EZÉRT ajánlják csak szült nőknek.


Döntsd el melyiket félted jobban a barátnődet vagy a pénztárcadat, ha előbbit, akkor gumi, ha utóbbi, akkor tabi, de gondolom mindkét megoldásnál közösen fizetnétek..

2019. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!