Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek védekezés nélkül, ha abbahagytam a fogamzásgátlót, de pár hónapja nem menstruálok?

Figyelt kérdés
Meg akarom várni a fél évet, ha azután sem jön meg, akkor szeretnék majd mindenképp elmenni orvoshoz vele, addig várok. Lehetséges így is a teherbeesés védekezés nélkül?

2019. júl. 28. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert a menstruálás éppen azt jelenti, hogy nem ágyazódott be megtermékenyített pete (helyesebben: zigóta). Ha terhes vagy, nem menstruálsz, és megeshet, hogy 3 hónapig nincs is más jele, de ez azért igen ritka. Gyanúsabb, hogy peteérésed nincs, és ezzel ne várj, hanem mielőbb keresd a nőorvosodat.
2019. júl. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mire várni. Menj el orvoshoz.
2019. júl. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hülyén fogalmaztam. Nem lehetek terhes most, mert mióta abbahagytam nem voltam senkivel, úgy értettem a kérdést, hogy így, most ha nem menstruálok és lefeküdnék valakivel úgy is teherbe tudok esni, de gondolom még így is sanszos.
2019. júl. 28. 11:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem tudni, miért nem menstruálsz, addig erre nem lehet válaszolni. Ezért kellene, hogy megvizsgáljon orvos. És nem fél év után.


Ha nincs peteérés és azért nem menstruálsz, akkor nyilván nem lehetsz terhes, de még akkor is lehet spontán. De ezer egyéb oka van, innen nem lehet megmondani.

2019. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, elmegyek orvoshoz!
2019. júl. 28. 11:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nem tudod, mikor érik meg újra egy petesejt. Menstruációd csak azután lenne.
2019. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, terhes lehetsz. Keressél föl egy nőgyógyászt.
2019. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most nem lehetek az, úgy értettem.
2019. júl. 28. 19:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Számos oka lehet a menses elmaradásának, a többségük nem kóros elváltozás, de van ami beavatkozást igényel. Keress fel egy nőgyógyászt ne várj fél évig!!!
2019. júl. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez még csak a 4. hónap, hogy nem jött meg, remélem nem vagyok meddő...
2019. júl. 29. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!