Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 34 éves lány vagyok és 13...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves lány vagyok és 13 évig szedtem fogamzásgátlót. Abbahagytam levél közbe 13 év után a 8ik szemnél! Azért hagytam abba mert már komoly egészségügyi problémáim voltak. Szerintetek így mikor jön meg, meg mire számitsak? Előre köszönöm

Figyelt kérdés

2019. ápr. 11. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Azzal, hogy abbahagyod elvonási tüneteid lesznek a szervezetednek szüksége lesz arra a hormonmennyiségre amihez 13 éven keresztül hozzászoktattad. Nem gond, mert ez beáll normálra, a szervezet alkalmazkodni fog ahhoz, hogy most nem kapja meg, de ez idő.

A ciklusod meg fog zavarodni, nem 28 nap lesz a 28 nap, lehet valamikor gyengébb lesz a vérzés máskor erősebb.

Amúgy, ha a gyógyszer miatt eü problémáid voltak, arról nem ártott volna tájékoztatni a nőgyógyászodat vagy a háziorvosodat. Lehet szimplán gyógyszert kellett volna váltani.

2019. ápr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Ne ezért nem szedtem/szedek soha fogamzásgátlót...Annyi hormonmentes fogamzásgátlási módszer van, abból válasszatok inkább. Ajánlom Janka videóit. :)
2019. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

34 éves LÁNY... Szerintem szedd tovább, és csak akkor hagyd abba, ha már NŐ lettél.

Ha egy gyógyszer egészségügyi problémákat okoz, akkor a gyógyszert felíró orvoshoz kell elmenni, és vele megbeszélni, mi legyen. Amúgy meg szerencsésebb lett volna végigszedni a levelet, és a 7 napos szünet után nem elkezdeni az újabb levelet. De sztem ez a betegtájékoztatóban is le van írva...

2019. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Jaja :D

majd ha Nő lettél akkor gondolkozz ilyeneken.

2019. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Ezen a 34 éves lányon én is jót nevettem...:DDD


Amúgy: 8 szem után valószínűleg ugyanúgy megvonásos vérzésed lesz, mint 21 szem után. Hogy utána hogy fog megjönni, az majd kiderül. Valakinek rögtön helyreáll, valakinek meg több hónap. De azért most egy megvonásosra még számíts a napokban.

2019. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket.Az hogy lány vagy nő nem tudom mit kell fent akadni,a problémán nem változtat.lyenek az emberek de ha jól esik nektek akkor nyugodtan nevessetek.
2019. ápr. 12. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!