Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki Lyndinette-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki Lyndinette-re váltott egy másik fogamzásgátlóról? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Én négy évig szedtem Symiciát, aztán áttöréses vérzésem lett, a nőgyógyász Jangee-t írt fel, de 4 hónap után ettől is vérzésem lett. Elmentem egy másik nőgyógyászhoz és kiderült, hogy a Symiciában és a Jangee-ban pontosan ugyanaz a hatóanyag van (úgy tűnik, elég hanyag volt az előző nőgyógyász...)

Ezert Lyndinette 20-at írt fel a másik nőgyógyász. Hétfőn kell majd elkezdenem szedni, mert vasárnap fogy el az utolsó szem a Jangee-ból.

Csak kíváncsi lennék, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak? Kicsit aggódom, mert többször hallottam, hogy ettől többet sokat híztak és hogy magas a hormontartalma. Én elég vékony vagyok és nagyon nem szeretnék hízni.

Ti mit gondoltok erről a tablettáról?



2019. aug. 2. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Én is ezt szedem, semmi baj nincs vele :) nem a tablettától hízol, ez hülyeség. Meg ennyi erővel az előzőektől is hízhattál volna
2019. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Én is symiciáról váltottam annak idején lyndinette-re de nekem egyik sem vált be .hízni nem hiztam egyiktől sem,sőt a symiciától fogytam viszont sűrű durva hányinger és fejfájás gyötört plusz néha olyan durván szédültem tőle hogy simán elestem akár .a lyndinette annyiból volt szar nekem hogy folyamat hőemelkedésem volt tőle és az összes ér ami a lábamban van elkezdett egy idő után fájni .pedig nincs visszerem sem semmi. Igazából 4 félét próbáltam ki de mindegyiktől más bajaim voltak és azt kell hogy mondjam hogy ezeknél a legkevesebb a hízás amitől félned kéne :/

Plusz 2 ismerősöm fogamzásgátló szedése mellett lett terhes úgyhogy úgy döntöttem hogy nem kockáztatom az életem így hogy ráadásul simán terhes is lehetek még így is

2019. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"nem a tablettától hízol, ez hülyeség"

Nem az, megnöveli az étvágyat.

2019. szept. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a rákért kell lepontozni amikor segíteni akartam ? Leírtam az én személyes tapasztalataimat ..... Ezek tények.....
2019. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tudom, hogy nem mostani kérdés, de symiciától nekem is áttöréses vérzésem lett és lyndinette 20at írtak helyette. Neked végül bevált?
2022. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!