Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lehetek terhes?

Lefeküdtünk a barátommal és mikor kihúzta picit le volt csúdzva a gumi és félek. Ez jelenthet valami rosszat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szex, védekezés, baleset

aug. 11. 22:04  Privát üzenet  

A válaszok
Lehetsz

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 11. 22:29 Privát üzenet
Mandaryn14 nevű felhasználó válasza:

Nagy erő kell hogy bejusson a méhedbe, de majd meglátod mi lesz...

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 11. 23:01 Privát üzenet
Terhes vagy

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 11. 23:53 Privát üzenet
Sexológus nevű felhasználó válasza:

Előfordul, hogy félig (a hímvessző) feléig visszatekeredik az óvszer az aktus hevében. Ettől ha az ejakulátum nem folyt ki és egyben megvolt az óvszer spermazsákjában, nem került be a hüvelyébe akkor nem lesz terhes.

Máskor figyeljenek arra jobban, hogy teljesen a hímvessző végéig letekerjék, illetve a párja "csúcstámadás" előtt vegye ki egy pillanatra ellenőrizni az óvszer aktuális állapotát. Egészségükre! :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 11. 23:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátommal 2018. 07.18-án pettingeltünk. Az ujján nem, biztos, de lehet, hogy minimális előváladék lehetett. Lehetek-e terhes ezek alapján?
Lehetek-e terhes? Mennyire valószínű?
Termékeny időben szeretkeztünk a párommal, megszakításos módszerrel. Lehetek-e terhes?
Lehetek-e terhes, ha mostanában össze-vissza szedtem be a fogamzásgátlót, majd 2 napja egyáltalán nem is szedtem be, és ezek után együtt voltam a párommal (aki nem ment el...
Estelle fogamzásgátlót szedek, a menstruációm első napján kezdtem el szedni ahogyan írva volt a tájékoztatón. Lehetek-e terhes? Többi lent.
Elfogyott az első levél a fogamzásgátlómból de eléggé meg vagyok zavarodva. Nem tudom lehetek-e terhes vagy esetleg valami más dolog miatt vannak ilyen furcsa dolgok mostanában?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!