Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésének abbahagyása után mennyi idő kell, hogy teherbe tudj esni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Én? Én nem akarok teherbe esni!
2019. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semennyi, nem véletlenül veszélyes akár már 1 szemet is kihagyni. A mai fogamzásgátlók után nincsen "várakozási idő" hogy kiürüljön a szervezetből, azonnal teherbe eshetsz.


(természetesen mindannyian különbözőek vagyunk, minden eset más, van akinél bekavart a tabi és hormongondjai lesznek, van akinél úgy összezavarja a menstruációt, hogy évekig nem áll vissza magától csak gyógyszer segítségével, illetve van akinél pl nálam szépen elnyomta a pajzsmirigy alulműködés tüneteit, amire csak most derült fény, 1 éve már hogy nem védekezünk és mégsem esek teherbe, ilyen is van).

2019. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az normális, hogy a fogamzásgátló abbahagyása után ugye az utolsó megvonásos vérzés még ugyan úgy megjött aztán a következő kb. 1 hét késéssel júl 28-án és a következő még mindig nem jött meg?
2019. szept. 1. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljes normális. Mint írtam nagyon sok nőnél cikluszavart okoz a fogamzásgátló abbahagyása, nekem az utolsó megvonásos után 38, majd 40, majd 45 napra jött meg, aztán olyan is volt hogy teljesen kimaradt egy hónap.
2019. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De teherbe esni már ilyenkor is lehet nem? Mert nem ment el belém, de gumi nélkül csináltuk... És most nem kérem ide azokat hogy felelőtlen dolog meg stb. mert én is tudom csak hát na...
2019. szept. 3. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Értelmező olvasás...

De akkor még egyszer a kedvedért:

Igen, amint nem veszed be megfelelően a gyógyszert, teherbe eshetsz akár már egy alkalom után is.

A megszakítás nem védekezés, természetesen terhes lehetsz, úgy is ha nem élvezett el benned a párod.

Ha nem akartok gyereket és a gyógyszert abbahagytad akkor húzzon óvszert!

2019. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van akinél kb semmi idő nem kell...én az abbahagyás után 2 hèttel terhes voltam..
2019. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!