Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pecsételő vérzés fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pecsételő vérzés fogamzásgátló szedésének kezdetekor meddig tart? Illetve körülbelül mennyi idő mire megszűnik teljesen?

Figyelt kérdés
Úgy értem még sosem szedtem fogamzásgátlót és most szeretném elkezdeni. Mennyi idő mire normalizálódik a ciklusom?
2019. szept. 12. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első hónapban végig volt, az első megvonásos vérzés után megszűnt teljesen, az első 3 hónapban normális ne aggódj, de ez benne van a betegtájékoztatóban
2019. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fontos, hogy akkor vedd be az első szemet, amikor tényleg vérzésed van! Én akkor kezdtem el szedni, amikor még csak barnázás volt, mert azt hittem, az a menstruációm első napja. Ebből lett 3 nap barnázás, majd elmúlt teljesen, végül két hét múlva megjött és két teljes hétig tartott, elég erős vérzéssel... Utána nem volt panaszom :) Majd abbahagytam, újra kezdtem és akkor az első hónapban 1x szex után véreztem (pecsételően), de csak ennyi :) De tényleg az első 3 hónapban normális.
2019. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen! Lenne még egy kérdésem. Szex közben zavaró a pecsételő vérzés? Úgy értem undorító vagy ilyesmi.
2019. szept. 13. 19:50
 4/4 anonim válasza:
2-es vagyok. Nem szex közben volt szerencsére, hanem utána :D De nem hiszem, hogy akkora baj lenne, bár nem vagyok fiú :P
2019. szept. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!