Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szexelunk sokat a barátommal, kb havi 5-6 alkalom. Ovszerrel védekezünk viszont volt most 3 olyan alkalom, hogy ezt nem tettuk. Nem ment el bennem, akkor sem szokott ha óvszer van rajta. A ciklusaim néha 29 naposak, néha 31,de max 34.Ma kellene megjonnie, tudom, hogy 1-2nap csúszás belefer, de már ígyis sok a 34 nap nem?

Neharagudjatom ha buta a kérdés, csak paraztatom magam állandóan es jo lenne mas véleményét ia olvasni. Úgy tudom, ilyen könnyen nem lehet teherbeesni, mit gondoltok?

21/l


2019. szept. 23. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Azért nem valószínű, de igen, ha nem védekeztek, akkor előfordulhat.
2019. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, az előváladék tartalmazhat spermiumot, de alapvetően nem az a célja, hanem, hogy tisztitsa a péniszt mielott a spermium jon. Es max akkor tartalmazhat ha egymas utan 2 menet van, mert akkor még lehet benne sperma. De pl egy pisilés után, mar a vizelet savas kemhatasa is képes megolni. Nem tudom mennyire igaz ez, vastam. Volt par napja barnazasom.. De megse jon a menszi
2019. szept. 23. 17:42
 3/13 A kérdező kommentje:
*olvastam
2019. szept. 23. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:

A ciklus sosem állandó, de ha nem védekeztetek, akkor könnyen lehet. A megszakítás nem védekezés, hanem hazárdjáték, csak idő kérdése és megtörténik a "baleset".

Az információid teljesen tévesek! A vizelet nem semlegesít semmit! Az aktus és a nemi izgalom hatására a gátizmok összehúzódnak és a prosztata mindenképpen présel ki egy kis mennyiségű spermiumot, az mindig van az előváladékban (örömkönnyekben) az pedig pontosan ugyanolyan életképes mint a "végső" ejakulátumban lévők csak kevesebb van belőle. A prosztata nem tartalmaz külön "lassú" meg külön nagyon jó spermiumokat, egyben van benne az összes.

2019. szept. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat
2019. szept. 23. 17:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát eléggé félre informált vagy, kb minden hülyeség amit leírtál. Simán lehetsz terhes úgy is ha nem ment el benned, igaz kicsi az esélye, de évente 38 nő esik teherbe így 100-ból..a megszakítás NEM védekezés, ne legyél már hülye
2019. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ebben a helyzetben nekem az is megnyugtato ha kocsi az eselye.Értem én, hogy veszélyes, de az óvszer anyagra allergiás vagyok, fogamzásgátlót pedig nem merek szedni,tobb okból kifolyólag is. Köszi még egyszer :)
2019. szept. 23. 18:02
 8/13 A kérdező kommentje:
*kicsi
2019. szept. 23. 18:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom nem lenne baj a gyerek sem ha esetleg jönne
2019. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor használj latexmentes óvszert, vagy pesszáriumot+zselét, vagy spriált stb. - beszélj a nőgyógyászoddal fog tudni javasolni más megoldást is nem csak a tablettát.
2019. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!