Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szexelunk sokat a barátommal, kb havi 5-6 alkalom. Ovszerrel védekezünk viszont volt most 3 olyan alkalom, hogy ezt nem tettuk. Nem ment el bennem, akkor sem szokott ha óvszer van rajta. A ciklusaim néha 29 naposak, néha 31,de max 34.Ma kellene megjonnie, tudom, hogy 1-2nap csúszás belefer, de már ígyis sok a 34 nap nem?

Neharagudjatom ha buta a kérdés, csak paraztatom magam állandóan es jo lenne mas véleményét ia olvasni. Úgy tudom, ilyen könnyen nem lehet teherbeesni, mit gondoltok?

21/l


2019. szept. 23. 17:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem értem amúgy, miert kell ilyen bunkonak lenni. Es privátban is rosszindulatú üzeneteket küldeni. Véleményem szerint nem én vagyok az egyetlen ember a földön aki volt, hogy ezzel a modszerrel védekezett. Ráadásul okkal. De teljesen mindegy láttam mint két aspektust, aki gunyolodni es ocsarolni tud az inkabb ne tegye. Főleg ha semmit nem tud a másikról. Szép estét! :)
2019. szept. 23. 18:29
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsonak köszönöm a választ, fogok vele megegyszer beszélni, eddig csak ezeket tudta javasolni.
2019. szept. 23. 18:30
 13/13 anonim válasza:

Szia!

Mi is csináltuk ezt a párommal,hogy óvszer nélkül csináltuk,én nem lettem terhes,de ez attól is függ,mennyire vagy termekeny es hasonlok. Egyebkent nekem is volt hogs 34-5 nap mulva jott meg és tovig ragtam a kormeimet mikor jon mar meg. Ezert kezdtem bele a tablettakba ami teljesen beallitotta 28 napra.

2019. szept. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!