Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire vagyok hátrányban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok hátrányban hosszú távú kapcsolatra, ha nem akarok hormontartalmú cuccal védekezni?

Figyelt kérdés

Így kvázi csak az óvszer jöhet szóba, mert gyereket nem szeretnék. A pesszárium meg szóba jöhetne, de az nem biztonságos.


Pasik mit szólnak ehhez hosszú távon?



2019. okt. 7. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretném, ha a barátnőm bármit szedne. Szívesen használok gumit.

Volt egy exem, aki nagyon ideges és agresszív lett a tablettától, azt én többet nem akarom.

2019. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg meg a rezgyongy johet szoba.

Eddig egyik kapcsolatomban se eroltettek ram a hormontartalmu fogamzasgatlokat en akartam kipróbálni oket. Szerintem ha igazan szeret egy fiu es fontos vagy neki akkor nem fogja az egeszsegedet kockára tenni.

2019. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem semennyire, én soha életemben nem szedtem, és a pasijaimnak nem volt vele baja, mert többnyire azért normális emberekkel jártam.

Egyszer gondolkoztam azon, hogy szedjek, de az akkori párom mondta, hogy ha nincs egészségügyi gondom, ami indokolttá tenné, akkor inkább ne.


Szerintem ebbe normális ember nem szól bele, a te tested, neked kell eldöntened, mit szedsz és mit nem.

2019. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 StevenUp ***** válasza:
100%
Semmi gond ezzel. Én miattam ne mérgezze magát egy nő se..
2019. okt. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hátrány, hiszen ha valaki igazán szeret, akkor ezt nem zavarja.

Egyébbként én 1 évig szedtem, azóta is bánom. Teljesen felkavarta a szervezetem. Rengeteg mellékhatás jött ki.

Egy férfi se ér annyit, hogy én ezt a borzalmat àtéljem mégegyszer..

2019. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kaptam már hideget-meleget ebben a témában, ezért is jöttem rá, hogy nekem aztán senki fia-borja ne szóljon bele, hogy én mit teszek a szervezetemmel.


Egyik barátom nyaggatott, hogy szedjek fogamzásgátlót, nem szedtem, mert nem akartam mérgezni a még ki sem fejlődött szervezetem, erre olyanokat mondott, "persze, majd a következő barátodnál biztos rögtön fogsz szedni" 😂 nem volt teljesen normális.


Egy pasi volt, aki nem bírt magával, és folyamatosan rinyált az óvszer miatt,nem kérte, hogy szedjek gyógyszert, csak annyit, hogy szexeljünk gumi nélkül. Tegyük hozzá, ráeröltettem, erre rögtön első körben szétszakadt 🤦‍♀️ Állandóan könyörögni kellett érte, ezért végül elkezdtem szedni.

Első hónapban kissé depressziós voltam tőle, nem értettem, mi a baj. Egy évig szedtem, nem volt baj, a menstruáció könnyebb volt (kevesebb ideig, kevesebb mennyiség, semmi fájdalom), bár nekem előtte sem fájt.


Aztán úgy döntöttem abbahagyom.

Például sokat voltam beteg, antibiotikum illetve más gyógyszerek is befolyásolják a hatékonyságát, vagy ha alkoholt iszol.

Ilyenkor rögtön plusz védekezést kellett alkalmazni - óvszer-. Tehát ugyan ott voltunk.

Volt egy műtétem, és nagyon meglepődtem, mikor lényeges volt, hogy szedek-e fogamzásgátlót, mert akkor fokozottan odafigyelnek rám. Akkor döntöttem el, hogy nem szedem tovább.


Onnantól kész szenvedés. Alig akart megjönni, nagyon fájdalmas volt, egy év kellett, hogy rendszeresre álljon vissza a vérzés, és ne legyen kimaradás. A menstruáció hossza is megnőtt +2 nappal, mint a fog.gatlo előtt.

Tehát nekem rossz élmény volt. Soha többet!

A mostani páromnak eszébe sem jutott, hogy esetleg gyógyszert szedjek, 3 éve vagyunk együtt, óvszerrel védekezünk, és nagyon jó a szex így is. Majd ha gyereket szeretnénk akkor lesz óvszer nélkül. :)


Senkinek se hagyd, hogy rád eröltesse az akaratát, legyen szó bármiről.

2019. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen férfit keresek! Csak óvszerrel vagyok hajlandó védekezni, nálam volt màr olyan, hogy mondta, nem szeretnék-e szedni fogamzásgátlót mert milyen jó lehet szabadon csinálni. Mondtam, hogy nem, majd ha gyereket akarunk. Ő is ezzel jött, hogy de hosszú távú kapcsolatban mindenki szedi, na persze. Meg miért is kellene más után menni? Csomó mellékhatás, lehet amikor akarsz gyereket nem jön majd össze (láttam rá példát).
2019. okt. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Liz* ***** válasza:
A legújabb fejlesztésü Caya pesszárium helyesen felhelyezve 94-96%-os védelmet ad (ez jobb, mint az óvszeré).
2019. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

megszakítást használok már 12 éve, sose volt belőle baj

hormon anno tönkrevágta szervezemet

hamarosan lesz spirálom

Ha normális a pasi, megérti.

Amúgy van pharmatex, teljesen megbízható.

30N

2019. okt. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!