Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez az esemény utáni mellékhatása?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az esemény utáni mellékhatása?

Figyelt kérdés

10 nappal ezelött vettem be esemény utánit (Ellaone) és az óta folyamatosan enyhe alhasim fájdalmaim vannak. Elôször olyan melegség érzés volt, most 1-2 napja olyan, mintha hasba rúgtak volna, de már majdnem rendbe jött.


A gyógyszer után 2 nappal vártam a következô vérzésem. Meg is jött. Aznap még orvosnál is voltam. Azt mondta, ha elmúlik a vérzés, rögtön tesztelhetek... bár mindenhol azt írják, kell 2 hét a HCG-nek...


Most mi lehet ez ez érzés a hasamban? A gyógyszer mellékhatása? De akkor meddig tarthat ez? Vagy valami fertôzés? Nincs gyakori vizelési ingerem feleslegesen. Vagy csak beképzelem maganak az érzést, mert még nem teszteltem?



2019. okt. 8. 07:45
 1/1 anonim ***** válasza:
párom eddig kétszer vett be, mind a kétszer felborult a ciklusa 1-2 hónapig, azután megint beállt neki és persze vérzés és az ezzel járó kellemetlenségek. De ő érzékeny alapból a hormonokra
2019. okt. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!