Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhesség abból, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bundy212 kérdése:

Lehet terhesség abból, ha az óvszert először fordítva próbáltam feltenni?

Figyelt kérdés

Volt egy aktusunk, óvszert használtunk, utána körülbelül 40-45 percet pihentünk, utána ismét szeretkeztünk, ezúttal is óvszerrel, de mikor fel akartam húzni, először fordítva próbáltam meg, csak aztán húztam fel normálisan. Mielőtt a második óvszert feltettem volna, orális szex is volt, emiatt úgy gondolom, hogy ha volt is még spermaváladék, akkor az eltűnt. Lehet ebből probléma?

Nagyon köszönöm előre is!



2019. okt. 16. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet probléma.

Amúgy a női hüvely váladék bizonyos szinten sperma ölő hatású és az óvszer is ilyen sperma ölő síkosítóval van kezelve így ha minimum sperma is maradt amire kicsi az esély azt már a felhelyezésnél megölted.

2019. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem javasolt forgatni. Ha fordítva kezdted felhúzni, inkább vegyél elő újat!

Ettől függetlenül nagyon kicsi az esélye, hogy bármi "bajt" okozott a dolog.

2019. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 A nemi szervek alapvetően szaporodásra vannak kitalálva, tehát a hüvelyváladék nem spermaölő hatású. Vicces is lenne...
2019. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A 2. Válaszoló vagyok és szeretném megvédeni amit az 1. Válaszoló mondott, kedves 3.


Valóban van ilyen hatása a hüvelyváladéknak, ami teljesen megváltozhat amikor a test készen áll a sperma befogadására.

2019. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!