Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek már lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Még júniusban hagytam abba a fogamzásgátlót az után rendesen tabi szerint meg is jött az utána lévő 2 már késett 1-2 hetet. Utoljára szept. 8-án jött meg? Szerintetek lehetek terhes vagy ez ilyenkor még normális? Nem tervezünk gyereket, ovszerrel védekezünk, csak az elején szoktuk pár percig gumi nélkül a jobb aktusert. Légyszi a "milyen felelőtlen" meg hasonló kommenteket mellőzzük.

2019. okt. 28. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha már meg kellett volna jönnie csinálj tesztet
2019. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kb 1 hete csináltam, de még negatív volt a tabi szerint már kb 3 hete meg kellett volna jönnie és a régi (tabi előtti) menzeszem szerint 1-2 hete...
2019. okt. 28. 21:12
 3/13 A kérdező kommentje:
A párommal viszont csak 3 hete szeretkeztem utoljára. Az még benne lehet a pakliban?
2019. okt. 28. 21:13
 4/13 anonim ***** válasza:

Csinálj mostanság, ha negatív akkor nincs gáz.

(Ez a párszáz ft menjen el inkább, minthogy halálra izguldd magad. Lehet amiatt se jön meg, mert már annyit stresszelsz)

2019. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
es massal?:)
2019. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Nagyon vicces nem én nem szoktam megválni a párom de hát mindenki magából indul ki😉
2019. okt. 28. 21:23
 7/13 A kérdező kommentje:
És az igaz hogy mostanság nagyon stresszes időszakon van, de ha pl holnap reggel csinálok tesztet és negatív lenne akkor érdemes elmennem nőgyógyászhoz? Mert szerintem hogy kb 2-3 hetet késik az már nem normális vagy fogamzásgátló után igen?
2019. okt. 28. 21:25
 8/13 A kérdező kommentje:
Szovegjavitom kijavította az előző kommentem: az megcsalni akart lenni
2019. okt. 28. 21:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed magad teljes biztonságban, akkor menj el dokihoz.

Én pl most hagytam abba a fogamzásgátlót és nekem azt mondta az orvosom, hogyha 35napnál hosszabb a ciklusom vagy 2 hónapon belül nem jön meg, akkor bizonyos hormonokat (vérvétellel) vizsgálni kell és adott egy lapot hogy miket kell megnézzek.

Ez a 2-3 hét + a ciklus további része fix hogy több mint 35 nap. Lehet el kellene menned és akkor ezt a részét is ki kellene vizsgálni és valószínűleg megnyugtatást is kapsz hogy nem vagy terhes (szerintem már pozitívnak kellene lennie a tesztnek ha nem jó de kb a másiknak is, csak most a tabletta miatt kell egy kis idő míg “visszaszokik” a szervezet)

2019. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem eleve a hormonzavarom miatt össze vissza van a ciklusom de kb 30-36 napos szokott lenni ha jól tudom de azért ez így már kicsit sok
2019. okt. 28. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!