Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 levél beszedése után már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 levél beszedése után már biztosan véd a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

életem első fogamzásgátlója. Az első levél pénteken fogyott el, kedden megjött, szombaton kezdtem el a második levelet. A kérdésem az lenne, hogy szombaton má együtt lehetek a barátommal kiegészítő védekezés nélkül, vagy a második levélből még szedjek be 2-3 szemet és addig várjunk? Mennyire biztos így a védelem?

(MINDEN nap ugyanakkor vettem be, egy sem maradt ki, hányás/hasmenés sem volt)

Előre is köszönöm a válaszokat!

Szép napot mindenkinek!:)


2019. nov. 21. 20:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, kezdem* (most szombaton, 11.23.)
2019. nov. 21. 20:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan csinálhatjátok védekezés nélkül. Már az első egy hét/két hét után is lehetett volna bátrán:)
2019. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor is ha esetleg a menstruáció 2. napján kezdtem el szedni? Nem vagyok biztos benne, mert nagyon rendszertelen volt a ciklusom, azért is kezdtem el a fogamzásgátlót, és minden 1-2-3 nap barnázással kezdődött a menzeszem. Mikor elkezdtem szedni, 1 vagy 2 nap barnázás után megjött, este bevettem az első szemet, másnap semmi vérzés nem volt és harmadik nap meg egy pici, de itt gondolom már a tabletta kavart be. Szóval ha a barnázás is beleszámít a menzeszbe, és így akkor mondjuk a 3. napon kezdtem el, akkor is biztos a védelem?

Köszi előre is:)

2019. nov. 21. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, így is biztos.
2019. nov. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!