Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Puffadás fogamzásgátlótól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puffadás fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a 4.levelet, yasminellat szedek. Mar egy hónapja állandóan feszül a hasam és puffad. Nem tudom ételhez kapcsolni a puffadás okát. Az emésztésemmel sincsen semmi probléma....de minden reggel úgy kelek fel,hogy feszül és puffad a hasam. Emellett a 3.levél közepén elkezdtem vérezni is egészen a tabi szünetes hétig,amikor persze alig véreztem már.

Szedtem ezt a tablettát ezelőtt másfél évig, aztán tartottam egy éves szünetet. Akkor semmi ilyen problémám nem volt. De most ez a puffadás kikészít már....

Más is puffadt már fogmazásgátlótól?



2019. dec. 8. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedtem fogamzásgátlot, de nem puffadtam tőle. A tabletta roncsolja a normál bélflórát, úgyhogy azt tudom tanácsolni hogy szedj propiotikumot.
2019. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Szedtem egy hetig napi 2x probiotikumot de nem segitett:/ Protexin-t szedtem ami altalaban antibiotikum kura utan/ alatt eleg hatasos nekem. De ebben az esetben most nem segitett.
2019. dec. 8. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!