Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vettem be esemény utánit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem be esemény utánit, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sajnos volt egy kis baleset és a barátom elment bennem, 12 óra elteltével vettem be esemény utánit,utánna 5 napra rá megjött,kevesebb ideig tartott mint szokott,most viszont megint kezd fájni a hasam,mintha meg akarna jönni,amugy 23.-ra kellett volna hogy megjöjjön! Általában mindig van hogy csúszik,akár 10 napot is, de van amikor hanarabb jön meg, most nagyon stresszelek,lehet ez miatt is?! Vagy csupán csak felboritotta az esemény utáni a hormonjaimat?.
2019. dec. 13. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megjött azóta akkor nem valószínű hogy tethes vagy.


Igen a hormonjaidat zavarta meg valószínűleg. Az esemény utáni azért egy igen masszív hormonbomba.

2019. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon félek most hogy terhes leszek,főleg hogy megint ugy fáj a hasam mintha meg akarna jönni...nagyon stresszes heteim vannak és az a baj hogy bemesélem magamnak hogy nől már a hasam meg ilyenek...félek...
2019. dec. 13. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Vszinuleg az elso verzes nem ammenzeszed volt hanem az esemeny utani utan jaro verzes ezek utan meg siman megjohet a havid is. Most ugy se tudsz semmit csinalni ha amikor meg kene jonnie attol szamitva 5 napon belul nem jon meg, akkor erdemes mondjuk tesztben gondolkodni
2019. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni olyan mint egy hormon-atombomba, természetes hogy felborítja a ciklusodat (de még mindig a kisebbik rossz). Az esemény utáni 2 héttel csinálj tesztet, rá egy hétre kontroll-tesztet, de valószínűleg megúsztad, ha bevetted időben.

Egyébként mi az, hogy elment benned? :o Ha úgy érted, hogy megszakítással "védekeztek" akkor minden együttlét után bevehetsz tablettát, mert előbb-utóbb úgyis teherbe esel akár elmegy benned akár nem.

2019. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiszakadt a gumi, és nem vettük észre,aztán ugy ment el bennem.
2019. dec. 13. 18:27
 6/6 A kérdező kommentje:
kb 12 óra múlva tudtam csak bevenni mert éjjel semmi se volt nyitva.
2019. dec. 13. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!