Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? (terhesség)

Figyelt kérdés
Több mint két hónapja a párommal nem védekeztünk, de igazából néhány másodpercig tartott az egész, utána abbahagytuk, teljesen nem is tette be. Végeztem terhességi teszteket, az egyiken az egyik halvány csík lett (menzesz közben), néhány nappal később csak egy csók lett, de kissé remegett közben a kezem, így nem teljesen volt mindig a csík a vizeletben. Kb. egy hónapja voltam nőgyógyásznál, nem emiatt a probléma miatt, de megvizsgált ultrahanggal. Nem mondott semmit arról, hogy terhes vagyok, gondoltam, bár nem az volt a vizsgálat lényege,de félteleztem, hogy akkor nem vagyok terhes, biztos mondta volna. Napok óta fáj a mellem, valamint ma délután, hirtelen rámtört a fáradság, igaz elég mozgalmas napom volt, de konkrétan alig bírtam ébren maradni, aztán nem volt étvágyam, vacsit alig tudtam enni. Most pedig hánytam. Eléggé félek, bár konkrétan tényleg semmi olyat nem csináltunk, amitől tutira terhes lehetnék, és szerintem ennek konkrétan 0% esélye lenne, de a hirtelen fáradság, hányás, stb. rohadtul a terhesség jele. A nőgyógyász előtt minimum 1 hónappal történtek ezek az események, nem hinném, hogy nem lehetett volna látni a jeleket. Nem tudom, hogy most akkor mi van.

2020. jan. 3. 22:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Megjegyzés: a folyásom konkrétan nulla, 2-3 napon belül kellene megjönnie.
2020. jan. 3. 22:48
 2/8 anonim ***** válasza:
4hetes terhességnél az Uh nem mutat semmit. Főleg ha nem is azt nézi. Tesztet kellene csinálni, de kevés az esélye ha közben menstruáltál.
2020. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb szerintem direkt szólj az orvosnak, hogy figyeljen ennek a lehetőségére is. Az orvos is csak ember, és nem először fordulna elő a történelemben, hogy hanyagul vizsgálnak valakit, vagy nem veszik észre a nyilvánvalót, hiszen nem azzal a problémával mentél oda.

Lehet terhesség is, lehet, hogy nem az. A helyedben visszamennék és direkt erről kérdezném, így már kicsi az esélye, hogy téved.

2020. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes
2020. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha azóta megjött, kicsi rá az esély, hogy az vagy. Nagyon-nagyon kicsi.


Ha ez megnyugtat, tesztelj még egyet.

2020. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most akkor menzesz közben teszteltél?


Mert ha volt menzesz akkor terhes nem vagy...

2020. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, menzesz közben volt a teszt. Sok helyen olvastam az interneten, hogy valaki annak ellenére is terhes volt, hogy megjött menzesze. Ma kellene megjönnie, de csak barna, vagy halvány színű.
2020. jan. 5. 21:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez kamu, ha terhes vagy nem lesz rendes vérzésed esetleg barnázol kicsit de nem jön meg normálisan és nem nem a második hónapban barnáznál ha nem az elsőben
2020. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!