Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemény utáni tabletta mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Megtörtént a baleset. A menstruációs ciklus 14. napján.A barátom nem élvezett belém, de a gumi bennem maradt. Először nem tudtam kivenni, mert nem éreztem, hogy bent lenne. Elmentem fürdeni, gyorsan kimosni magamat, de ugye eközben a gumi végig bent volt. Fürdés után sikerült csak kivenni és még akkor utána is megmosakodtam. Az eset kb éjszaka fél 1kor történt. Másnap csak délután, az eset után 17 órával vettem be az escapelle esemény utáni tablettát. Nincsen semmiféle mellékhatása, nem fáj semmim és még pecsételő vérzés sem volt. Mennyi idő után lehetek biztos abban, hogy nem maradtam terhes?
2020. jan. 6. 16:24
 1/3 anonim válasza:

Én már vagy 10 éve, hogy bevettem, de emlékszem, hogy a bevétel után 5 nappal jelentkezett erősebb vérzés. Különösebb fájdalom nem rémlik.

Miután bevettem ilyen rúgásszerű érzéseket tapasztaltam az alhasban pár napig.

Biztos csak az esedékes menstruáció napján lehetsz, majd tesztelj, de szerintem nem lesz gond:)

Nekem nem igazán volt hatással a ciklusomra, miután a tablettatol vérezni kezdtem, újraindult, tehát akkor nem jött meg, amikor eredetileg kellett volna.

2020. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Időben bevetted, szóval nagy a hatékonysága, és egyébként sem élveztek beléd, tehát nem valószínű, hogy terhes leszel. Persze biztos csak a következő menstruációkor lehetsz ebben, de fölösleges addig izgulnod.
2020. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megjött:D Hál istennek minden rendben:)
2020. jan. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!