Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Laktozerzekenyseg fogamzasgatlo?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laktozerzekenyseg fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés
Laktozerzekenyen megtudom emeszteni a fogamzasgatlot? 1 eve szedem es nem estem teherbe de felek hogy nem szivodik fel.

2020. jan. 15. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
A fogamzásgátlóban nincs laktóz, és ahogy láthatod is: nem vagy terhes. Nem értem a problémát.
2020. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igen tartalmaz A Roxanelle. Az a problemam hogy egyszer nehezebb egyszer konnyebben emesztem meg a tejes dolgokat, es felek hogy a tablettaval is ez lesz.
2020. jan. 15. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlókban olyan kis mennyiségben van jelen a laktóz, hogy nem okoz gondot laktózérzékenyeknek sem, szóval nyugodtan szedheted hatni fog és bajod sem lesz tőle. Viszont ha tejes dolgokat eszel mellé és hasmenésed lesz akkor már gyengül a hatása a hasmenés miatt, szóval ha fogamzásgátlót akarsz szedni akkor hagyd el a laktózos ételeket.
2020. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm, én vitába szállnék az utolsóval, részben igaz amit mondott, ha megy a hasad (mástól is akár) figyelj oda nagyon, mert a felszívódást gátolhatja. Viszont igen is okozhat gyomorpanaszokat a fogamzásgátlóban található laktóz mennyiség is, én is így jártam jó pár évvel ezelőtt. Mercilont szedtem, amikor is egyre rendszeresebbé váltak a rosszulléteim és mindig éjszaka, hónapokban telt mire rájöttem, hogy a bogyó okozza (este vettem be mindig, éjszaka sokszor keltem hányingerre, hasmenésre, puffadásra). A nőgyógyásszal konzultálva kerestünk egy olyan fogamzásgátlót, amiben jóval kevesebb laktóz volt (Volina) és ezt már probléma nélkül tudtam szedni.
2020. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha a fogamzásgátlóban lévő laktózra reagál az nem egyenlő azzal hogy a tabletta felszívódott
2020. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!