Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, jártatok már így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jártatok már így fogamzásgátlóval? Utána jobb lett? (Libidó csökkenés)

Figyelt kérdés
A barátnőm 9 hónapja szed Symicia-t, azóta kb 0 kedve van szexelni, nagyon megcsapta a libidóját. A kérdésem az lenne, hogy ha veletek is volt hasonló vágycsökkenés, gyógyszer váltással megoldódott a probléma? Gumit, spirált, stb egyikünk sem szeretne, viszont rz a helyzet mindkettőnknek rossz. Várom a tapasztalatokat! :)

2020. jan. 13. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik tabletta a tesztoszteron ellen dolgozik, ha valaki érzékeny rá, akkor ez az eredmény, de a Symiciának ráadásul kifejezett antiandrogén hatása van. Meg lehet próbálni olyat, amiben levonorgesztrel van (Ilyen pl. a Missee, vagy a Tri-regol, Rigevidon), annál ez kevésbé jellemző. Ha a váltás nem használ, akkor viszont keresni kell más védekezési módot. Azért a gumi sem akkora katasztrófa...és még mindig jobb, mint a nulla szex.
2020. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gumival szexeltünk 2 évig, egyszer kipróbáltuk gumi nélkül és azóta eszünkbe sem jut, fél évig minden nélkül szexeltünk, csak rizikós volt. Emiatt kezdte el szedni a tabit.
2020. jan. 13. 11:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Főleg személyes tapasztalat érdekelne, de köszi. :)
2020. jan. 13. 11:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Enis igy voltam symiciat szedtem 2evig.

Abba hagytam 5hónapja meg mindig nincs úgy kedvem.

2020. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Barátnőm is ezt pont ezt mondja, hogy "Nincs úgy kedvem." Volt, hogy egy hónapig nem szexeltünk, utána mikor találkoztunk egy nap 2x is volt szex, akkor kívánta nagyon de kb ennyiben ki is merül, van, hogy nincs ellenére, csináljuk és közben megjön hozzá, stb, de úgy konkrétan kívánni ritkán kívánja.
2020. jan. 13. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Ja
2020. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Én 6 év Nuvaring után jártam így, ha olyan gyógyszerre váltasz aminek ugyanolyan az összetétele semmit sem ér, a doki azt javasolta minimum 3 hónapra érdemes abbahagyni hogy kiürüljön a szervezetből de mivel nálam ez brutál görcsös idegbajos niagara menstruációval jár valahogy nem kaptam az alkalmon, igazából egy kicsit azóta talán javult, magamtól ritkán van kedvem de kitapasztaltuk hogy lehet "meggyőzni" onnantól meg már megy a dolog :D
2020. jan. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Synesztro ***** válasza:
53%
31/F Nekem a párom Qlaira -t szed, neki nagyon bevált, de sajnos neki is bánta egy kicsit a libidó. Már többször meg is beszéltük, hogy igyekszik kicsit jobban rátempózni a szexre, mert most kb. a heti max. 1-2 alkalommal kezdeményez. Persze ez sok minden mástól is függ, munkahelyi stressz stb.stb.
2020. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Abbahagytam a bogyot, par honap es visszatert a mindig szexelni akarok
2020. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!