Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Prostik ma már mind óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostik ma már mind óvszert használnak munkavégzés közben?

Figyelt kérdés

Mint lány kérdezem (és nehogy bárki prostinak gondoljon, vagy arra, hogy erre adnám a fejem, s nem keresek semmiféle partnert).


Egyszer néztem a hirdetőoldalukon, hogy a nők aktust kizárólag óvszerrel vállalnak. A bemutatkozó szövegben meg volt aki ki is kötötte, hogy senki vel sem kivételez. Bárki natúrszexet akar, az mehet is tőle.


Gondolom a mai kockázatok miatt azok az idők elmúltak, amikor a prostituáltak gumi nélkül vállalták.



2020. márc. 24. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Igen.

Van olyan, amelyik orált is csak azzal vállal.

2020. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Amelyik egy kicsit is felelősségteljes, az igen.

Egyébként meg nem kell ide is befonni a "bezzegrégen..." szálat, régen is ugyanilyen kockázatok voltak, a HIV már 30+ éve létezik, a szifilisz meg csak pár évtizede gyógyítható, szóval talán még régebben komolyabb veszélynek is voltak kitéve. Hogy ma nagyságrendekkel több az, aki ügyel az egészségére, az a felvilágosításnak köszönhető. 1920-ban, amikor még iskolába se nagyon mehettek a nők, nem, hogy a nemi betegségekről tartsanak nekik előadást, sokaknak meg sem fordult a fejében, hogy ez veszélyes.

2020. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, a 99%-uk csak óvszerrel dolgozik, de van néhány amelyik natúrfarnciát is vállal, vagy extra felárért óvszer nélkül is. Na pont az ilyenek kerülendők nagy ívben - mert ha neked engedi akkor másnak is.
2020. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Én a franciát natúr szeretem, nálam a csak gumis franciás csajok kiesnek, persze aktus csak óvszerrel, ez egyértelmű.
2020. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Most szerintem 3M védőoverál (vagina és ánusz interfésszel) + pozitív légnyomásos gázálarc + gumikesztyű.
2020. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Sok lánynál voltam óvszer nélküli franciát 90% vállal Én is csak ehhez megyek,óvszer nélküli sexet csak egy ajánlott fel természetesen nem éltem vele.
2020. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Munkavégzés közben biztos nem. De nagyon kevesen lehetnek, akiknek van munkájuk, munkahelyük is.
2020. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor módosítsuk a következőképpen: végzik a tevékenységüket
2020. márc. 24. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Aktust csak óvszerben, orált egy részük natúr is vállal.

A hirdető oldalak nem is engedik a lányoknak, hogy óvszer nélküli szexet reklámozzanak, ha véletlenül mégis ilyesmibe botlik az ember, onnan el kell azonnal menekülni, mert a fertőzések melegágya lehet a hölgy!

2020. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!