Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mégis hogyan tudnám ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan tudnám ezt megbeszélni vele? Nagyon zavar már a nemtörődömsége.

Figyelt kérdés

Egy ideje fogamzásgátló tablettával védekezünk a párommal. Amióta elhagytuk a gumit, ő az egész felelősséget rám hárítja. Kezdve attól, hogy megkértem hogy a biztonság kedvéért ő is legyen kedves állítani egy ébresztőt, nehogy még véletlen is elfelejtsem bevenni a tablettát. Nem volt rá képes, sőt még vita is lett belőle, hogy erről nekem kell gondoskodnom... oké, lenyeltem, nem is hoztam fel többé. Viszont 2-3 olyan alkalom is volt, amikor bizonyos oknál fogva kiegészítő védekezést kellett volna alkalmaznunk 1 hétig, mert a tabletta védelme csökkent. A legutóbbi pont aktuális, ugyanis antibiotikumos kezelésre volt szükségem, ráadásul hasmenés is van most... 1 hét mire újra biztonságosan lehetnénk együtt az orvosom szerint, párom meg rávágja, hogy nem kell a tablettának annyi idő mire hat. Tudja jól, hogy mennyire aggódom, hogy még csak életlen se csússzon be egy gyerek, és inkább biztosra megyek.

Kérdés: mégis hogyan tudnám ezt megbeszélni vele, hogy ne én legyek a hangulatgyilkos, meg a veszekedés kirobbantója? Egyszerűen már nem merek neki szólni, mert akkor az van, hogy hülye vagyok, meg kiviszem az észből, nem is akarok összebújni vele, stb...


2020. ápr. 2. 23:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És mégis mit tehetnék, hogy ne csak másodhegedűs legyek? Valóban, elég sokszor van úgy, hogy csak szexel tudom kiengesztelni. De ha nem teszek ennek eleget, akkor akár napokig mérges. :/ Az én bűnöm az az, hogy nagyon ritkán kívánom meg a szeretkezést, a legtöbbször alkoholt iszok előtte, mert az meghozza a kedvem. De ez meg úgy hangzik, mintha mégse olyan felhőtlen a kapcsolatunk. Bár én ennek ellenére ragaszkodom hozzá, és ő is érezteti velem azt, hogy fontos vagyok neki, szeret, és nem akar külön menni. Nem mintha nem találna azonnal mást, ezt azért megjegyzem. (És ebből következően azt is ki merem jelenteni, hogy egyszer sem csalt meg, ezt nem csak a "rózsaszín köd" miatt mondom.)
2020. ápr. 3. 01:05
 12/16 anonim ***** válasza:

Beszèlgethetsz vele, de aki ennyire önző, az ilyen is marad. :/ Mennyire érdekelheted, ha ebből se veszi ki a részét?

L

2020. ápr. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha a gumi eget lehet van egy kis latexallergiad vagy nem vagy eleg nedves vagy mindketto. Nalunk a sk.n gumik valtak be erre. Viszont nagyon elszomorító amit irsz tipikus magyar női mentalitás hogy ki kell szolgálni a kiskirályt mert neki epp szexelni tamad kedve es követelőzik. Elárulom hogy ezzel csak építed az egojat es meg jobban semmibe fog venni. Le kell tenni a labadat, nem azert vagy hogy kiszolgald. Ez a szexuális étvágy meg oke, a paromnak is nagy, minden nap tobbszor szexelne. Viszont en nem, úgyhogy annyit szexelunk ami mindkettonknek jol esik. Amikor van kedvem mondjuk le.szopni akkor megteszem de nem azért hogy kiengeszteljem hogy nincs sz x... Fiatalok vagytok meg lehet egy parkapcsolathoz is, a parodnak majd benő a feje lágya de lehet nem veled. Téged emiatt a szolgalelkű viselkedés miatt jobban fêltenélek, így csak ki fognak használni a férfiak.
2020. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, szerintem szabadulj meg a párodtól, minél előbb, amiket leírtál, nagyon gáz viselkedésre vall. Mi az, hogy hirtelen haragú és nem bocsát meg? Meg hogy elégítsd ki, ha te szeretnéd, ha nem? Mi vagy te, valami szolga? Alap, ha ez egy kapcsolatban kiderül, hogy valaki ilyen és kvázi nem egyenrangú felek vagytok, meg kell mutatni az ajtót, minél hamarabb. Később, ha valamit nem kap meg, majd hozza nagykést, vagy mi lesz a következő lépés? A kérdésed fő témája itt már úgy érzem, csak másodlagos probléma. A terhesség két ember felelőssége, a 21. században ezzel mindenkinek tisztában kellene lenni. Mondd meg neki, ha tiltakozik a kiegészítő védekezés ellen, ha nincs gumi, nincs szex ennyi és vigye a saját bőrét a vásárra. Akárhogy hisztizik, ne engedj neki és ki se elégítsd, majd ha kölcsönösen ő is téged. Gondolkozz el a szakításon, mert ilyen problémák mellett ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű, sem így, sem úgy.
2020. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Jaj de rossz ez így. Tényleg olyan, mintha ő rossz ember lenne, azok alapján amiket eddig leírtam. De nem az. A másik vágyainak kielégítése kölcsönös, sokszor ajánlja fel, hogy ha van kedvem hozzá, akkor nagyon szívesen csinálja nyelvvel és szereti is csinálni. Csak én jóval kevesebbszer igénylem. Ez a szeretkezésekkel sincs másképp sajnos. Épp ezért szoktam kompenzálni mással.

Nem szeretném elhagyni, ahogy ő sem engem. Volt erről szó, hogy mégis mi lenne ha..., de mindketten arra véleményre jutottunk, hogy nem sokáig bírnánk ki a másik társasága nélkül.

Visszatérve a kérdésemre, hozzátenném, hogy sose voltam vele akkor együtt, amikor a tabletta védelme nem volt garantált.

2020. ápr. 3. 16:20
 16/16 anonim ***** válasza:
Parázztasd rá hogy lehet hogy terhes vagy, egy terhes para után már tuti óvatosabb lesz
2020. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!