Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség, vagy szimpla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség, vagy szimpla hormonális zavar?

Figyelt kérdés

A barátommal pénteken lesz 2 hete, hogy utoljára pettingeltünk. Rendes nemi aktusom még sosem volt. Az orális szex után picit, nagyon max fél percet ültem a nemi szervénél ( nem, nem ültem benne, a csúcsa nem ért a bejárathoz ) majd utána le is szálltam.

Az előző menstruációm 13 nap késéssel, de rendesen megjött, 6 napig tartott, teljesen normálisan lezajlott. De most felütötte a fejét nálam a probléma, mégpedig az, hogy anyukám mondta hogy mintha sötétebb lenne a bajuszom. Ez ugye a férfihormonszint növekedése miatt lehet, és belém ültette a parát, hogy mi van, ha netalán mégis terhesség miatt lenne ez.Ráadásul tegnap orális szex közben 1 percet sem volt a számban a pénisze, mélyen sem volt bent, mégis hányingerem lett ( előtte egész nap nem ettem semmit, ez nem tudom, mennyire befolyásoló tényező ). Ilyen sose volt, pedig nemegyszer volt már mélytorkozás. Amire ki szeretnék most lyukadni, hogy habár sperma meg előváladék nem került belém semmilyen módon, max minimális előváladék tegnap a bugyimra ahogy ültem szintén nem a nemi szervében, félek a terhességtől. Júliusban (18-án), 8 hete volt egy petting ahol nagyon minimális előváladék lehetett az ujján és habár 13 napos késéssel, de megjött a menzeszem, tartok attól, hogy terhes lennék. A másik, az pedig a bajszom ami állítólag sötétedett. A láb/hónalj/nemiszerv borotválása mennyire befolyásolhatja a bajszom erősségét? A harmadik pedig nem utolsósorban, hogy petting után pisiléskor de csak úgy simán is egy pár órán keresztül, de a folyásom mennyisége megnő. Az mitől lehet? Ráadásul ha kitörlöm a nunim pisilés után, fájdalmas ( sokszor kicsit fájdalmasabban ujjaz, ezt ennek tudom be ). Köszönöm ha segítetek! ( Nem, nem kamu kérdés. )


2019. szept. 3. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Rizsa.


Nem vagy terhes.

2019. szept. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Huh úgy látom komoly gondok vannak a hazai felvilágosítási rendszerben...

NEM vagy terhes ha nem jutott ejakulátum (sperma) közvetlenül a hüvelybe! Attól, hogy beleültél az ölébe bugyiban még senki sem lett terhes. Terhes akkor lehetnél, ha óvszer nélkül behatolás történt és/vagy az ejakulátumot közvetlenül a vaginába juttattátok.

A bajuszod nem ettől lett más színű, hanem az életkor változásával erősödik, teljesen mindegy hogy borotválod-e más testrészeidet vagy sem.

A ciklus - főleg fiatalabb korban - sosem óramű pontosságú, természetes hogy ingadozik.

2019. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felborult a hormonháztartásod hiszen gondolom tini fejjel szedsz műhormonokat.
2019. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem szedek semmit, semmifele fogamzasgatlot, es nem is tervezek, ha egyszer eljutok oda, akkor csakis az ovszer hasznalataban fogok benne lenni. Gondoltam hogy a hormonok, lassan nagykoru leszek es ahogy a masodik is irta, valoszinu az evek mulasaval ezek a hormonok erosodnek. Egyebkent meg koszonom a normalis valaszaitokat, ha van meg valaki aki irna azt szívesen meghallgatom, minden ilyen nemu valasz es tanacs, megerzes nagy segitseg!
2019. szept. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!