Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mensi után nem volt aktusom mivel paromtol hazautaztam a vírus miatt (nem, nem lakunk meg egy együtt csak külföldön lakik én pedig hazajottem, letoltottem a karantén idot). Hazautazás után meg is jott a 4.gyogyszermentes napra teljesen normális mértékkel.

Apró pöttyök jelentek meg a mellbimbom körül amin elkezdtem izgulni. Van amelyik fajt is, gondoltam gyulladasra vagy allergiára.

Volt egy hasmenésem ami csak 1-2 órán át tartott! Én úgy tudom, hogy a hasmenés az jóval több el kezdődik. :)

Nincs miért aggódnom ugye? Tulreagalos vagy, tudom, csak szeretnék megnyugodni.

Ma vagyok az első gyogyszermentes napokban, nincs tünetem a pöttyökön kívül.


2020. ápr. 21. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, megjött a mensid, utána nem volt szex?? Ha ez így volt akkor, mitől lennél terhes??
2020. ápr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha hormonális fogamzástáglót szedsz a hasmenés azért "veszélyes" mert a hatóanyag a vastagbél-traktusból szívódik fel. Hasmenésnél értelemszerűen meg nem tud mert idő előtt áthalad a tápcsatornán.

Ha aktus ELŐTT nem tud felszívódni a hatóanyag, vagy az aznapi tabid akkor csökken a védettség. Ha napokkal előtte voltál együtt a pároddal és utána van hasmenésed akkor az nem számít - nem vagy terhes. A sperma nem tárolódik benned napokig.

2020. ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az egy két óra számítana jelen helyzetben, fogamzásgátlót szedsz meg jött normálisan nem vagy terhes
2020. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Utolsó ez nem igaz a sperma életképes a nőben akár 5 napig is, ezért is bár nagyon kicsi az esély de menzesz mellett is teherbe lehet esni.

De én se értem kérdező ha terhes lennél nem jött volna meg a menzeszed

2020. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!

Igen, be haragudj, azt nem írtam, hogy mikor történt a hasmenés. Már akkor 2-2 és fél hete szedtem a tanít, este 9 vagy 10 között volt aktus, hajnal 2 és 3 között volt a hasmenés. :)

Köszönöm a válaszokat, felpontozlak titeket.

Ha mégse jönne meg írok!

2020. ápr. 21. 15:50
 6/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, szövegjavító!

Tabit akartam írni, és ezt, hogy elfelejtettem. :)

2020. ápr. 21. 15:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Amig nem teljesen vizes hasmenés volt addig nem kell aggódnod, de ez a hasmenés az aktushoz képest mikor volt?
2020. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Este 9 és 10 között lehetett aktus és hajnal 2 és 3 között ment a hasam.

Egyébként nem volt teljes mértékben vizes, hanem darabos is.

2020. ápr. 21. 18:31
 9/15 anonim ***** válasza:
És a gyógyszert mikor vetted be?
2020. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Aktus előtt. Mindig akkor szoktam.
2020. ápr. 21. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!