Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Nem jön meg, lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Nem jön meg, lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig gumival védekeztünk, semmi gond nem volt. Az előző mensim közepe táján egy pillanatig (de tenyleg csak ennyi) voltunk gumi nélkül. Régebben szokott késni, de az utóbbi hónapokban pontosan jött meg.

2020. ápr. 29. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje késik? Ha csak néhány nap nem jelent semmit. Nem vagy robot h napra pontosan legyen minden meg :)
2020. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak ma kellett volna megjönnie... Csak mindig pontosan reggel vagy a délelőtt folyamán szokott megjönni
2020. ápr. 29. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szedsz tabit akkor pár nap eltérés a ciklusban teljesen természetes. Stressz, fáradság, betegség (akár egy szimpla nátha is) okozhatja.


Nem valószínű hogy terhes vagy, de ha óvszer nélkül "csak párat húzok" volt akkor akár az is megeshet. A megszakításos olyan mint bekötött szemmel átmenni az úttesten. Lehet 100x megúszod, de lehet elsőre elcsap egy teherautó. Már bocs, de megéri idegeskedni? Ha óvszer nélkül szeretnétek arra is van megoldás - tabi, hüvelygyűrű, zselé + pesszárium (nem külön-külön hanem egyszerre).

2020. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves második! Nem nevezném szeretkezésnek, “párat húzok” sem volt, csak épp becsúszott és ki is vette mert rászoltam. Menstruációm közben, még éppen jól véreztem akkor. De köszönöm a választ!
2020. ápr. 29. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Szerintem nem vagy terhes. Csak nyugi a tested tényleg nem robot. Minnél inkább rástresszelsz annál későbbre is tolodhat mert pszihésen bebeszéled magadnak. Csak nyugi. Ha esetleg szereted igyál egy pohár bort az kicsit rásegíthet ellazulhatsz vagy egy kád meleg vízben legyél egy ideig. Nekem mindenféle gyógyszer és hormonbaj nélkül van h néha akár egy hetet is késik.
2020. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már azóta a reggel óta bennem van a félelem. Előtte sosem csináltunk ilyent. Már napok óta órákig ülök a kádban, hajolgatok, tornázok, csak jöjjön meg végre. Már hónapok óta nem késett...
2020. ápr. 29. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Mensi közben nem vagy termékeny. 100% hogy nem vagy terhes. De ha a saját tested működésével sem vagy tisztában akkor neked nem kéne ám szexelni sem...

26N

2020. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Abszolút tisztában vagyon a testem mükődésével. Viszont azt is tudom, hogy az ember lányának bármikor lehet spontán peteérése, vagy épp hamarabb peteérése, bár igaz, kicsi az esélye ebben az időszakban, de bizonytalan vagyok, és az emberi dolog. Ezért kérdeztem meg itt is...
2020. ápr. 29. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!