Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sokkal könnyebben teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokkal könnyebben teherbe esik egy lány hogyha ugyan szed fogamzásgátlót, de a fiú beleélvez?

Figyelt kérdés
Inkább százalékra mondjátok meg, mert ha csak annyit mondtok, hogy sokkal nagyobb így az esélye, azt nem tudom mihez mérni. Köszönöm.
2011. máj. 9. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

MIIII??????????????

a fogamzásgátlásnak pont az a lényege hogy belédélvezhet,de te nem leszel terhes!!

2011. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze,sőt sokkal könnyebben esik teherbe,ha szexel,mintha nem. :P

Ha valaki rendesen szedi,és tudja,hogy mikre kell odafigyelni,hogy a hatás ne csökkenjen,az nem fog teherbe esni akkor sem,ha beleélveznek.Aki pedig ezeket a szabályokat nem tartja be,annak a kockázat mindig nagyobb lesz,beleélvezés mellett és nélkül is.

2011. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi mind a kettőnek. És első: még sosem szedtem tablettát, azért kérdezem. x)
2011. máj. 9. 15:26
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
szóval akkor ezt úgy gondoltad, hogy azért szed valaki fogamzásgátlót, hogy könnyebben teherbe essen?!
2011. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha veszekedni akarsz, akkor ott van a családod. engem hagyjál békén, csak egy normális kérdést tettem fel, nem bántottalak meg semmivel se. főleg nem a kérdésemmel.
2011. máj. 9. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló arra való, hogy megakadályozza a teherbeesést, a nevében is benne van: fogamzásGÁTLÓ!!! Te foggyos vagy? Istenbarma...
2011. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem veszekedésképp, de h.lyeség a kérdésed. A fogamzásgátlónak az a lényege, hogy ne legyél terhes. Ha könnyebben teherbe esnél akkor fogamzássegító lenne a neve.
2011. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért némileg kisebb az esélye,mert nyílván aki nem szed tablettát,de megszakításos módszert alkalmaz,az könnyebben eshet teherbe,mint az aki szed fogamzásgátlót,de a párja nem élvez belé.Szóval a megszakításos módszert azért lehet jó,ha mellette még fog.gátlót is szed az ember.A mai világban már sose lehet tudni....
2011. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!