Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló bevétele után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló bevétele után enyhe hasmenes, gond?

Figyelt kérdés
2.hét 7.szemnél járok es a fogamzásgátló bevétele után másfél óra múlva enyhe hasmenésem volt egyszer. Okoz gondot a felszívódásban?
2020. júl. 19. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a bevételtől számított 4 órán belül történt. Vegyél be még egy tablettát egy tartalék csomagból.
2020. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól is függ üres volt-e az emésztőrendszer, mit ettől korábban (1.5 óra alatt üres emésztőrendszeren, vagy könnyű tápanyagoknál már elérhetett a vastagbél-traktusba), hányadik szem a levélben stb.

Hallhass az #1-esre vegyél be egy tartalék szemet, ha a levél végén vagy akkor meg kieg. védekezés az új levél megkezdéséig.

2020. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre hogy nem igazán van akkora baj belőle (mondjuk én ebéd után szoktam bevenni, nem tudom számít e)

Egyszer kihagytam egy szemet (utólag pótoltam) de akkor kb egy hétig pecsételtem utána, úgy hogy ha valamiért nem tud rendesen felszivodni én úgy gondolom akkor is pecsételnék, persze ha vizes hasmenés lenne én is kérdés nélkül pótolnám, de nekem ebből (lekopogom) nem volt még bajom

Persze jobb biztosra menni, főleg rendszeres nemi élet esetén

2020. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem nem volt vízes se, túl hig,inkabb ilyen enyhe dbok volt a szekletem, es keves mennyiseg volt,nem hiszem h befolyásolná a hatását de azért aggódom.

2020. júl. 20. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!