Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van félnivalóm a teherbeeséstő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van félnivalóm a teherbeeséstől, ha van egy örökmozgó macskánk?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam ma, az én macskámra is igazak a cikkben leírtak és óvszerrel védekezünk, amit az éjjeliszekrény fiókjában tartunk

[link]



2020. júl. 20. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.) azt elég nehéz nem azonnal észrevenni ha kiszakad az óvszer

2.) olyan helyen kell tartani ahol nem éri el macska

2020. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére még nem történt baj emiatt, de a cikk eléggé beparáztatott. A macskám mindenhova hozzáfér,kb. egy széfbe kellene bezárjam, hogy ne férjen hozzá.
2020. júl. 20. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja zárd be a fiókba azt nem nyitja ki a macska. Amúgy szerintem a szekrényajtót sem. A cikk egy tipikus kattintásvadász hülye bulvárcikk. Ha szétszakad az óvszer azonnal észreveszed, mert teljesen szétszakad. Nincs olyan hogy mikrolyuk amin szivárog az ondó.
2020. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs zárható fiókom.
2020. júl. 20. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tedd bele egy szorosan záródó fém dobozba, és úgy a fiókba.


Ha olyan ügyes a macskátok, hogy azt kinyitja, aztán a karmával kiszaggatott óvszert visszateszi a helyére, lezárja a doboztetőt, és visszatolja a fiókot is, az azt jelenti, hogy a világnak (is) nagy szüksége van arra a születendő gyermekre. xD

2020. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!