Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A pàrommal aktìv szexuàlis èletet èlünk. Mindig vèdekezünk, de kb màsfèl hònappal ezelőtt azonban kiszakadt a gumi, ès bevettem egy 72 òràs esemèny utàni tablettàt. Rà kèt hètre megjött a menstruàciòm, de kèt hèttel előbb a vàrtnàl. 4 napig vèreztem, ès rà 12 napra megint beteg lettem. Akkor is tartott legalàbb 4-5 napot. Most vàrom a mensim, màr kèsik 12 napja, ès nem igazàn tudom, hogy mi lehet. Napok òta görcsöl a hasam, de semmi. Az òvszer se szakadt ki, a pàrom mindig leellenőrzi, hogy esetleg valami "kifolyt-e", de ő biztos abban, hogy nem. Szòval elèggè ideges vagyok, ès most lehetősèfem sincs tesztet venni, vagy nőgyògyàszhoz menni..

2020. szept. 15. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni rendesen odaver a hormonháztartásnak.

Van minimális esély arra, hogy terhes vagy, de én inkább azt mondanám, hogy nem

2020. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, hogy nem vagy terhes. Az esemény utáni egy hormon-atombomba (de még mindig jobb mint az abortusz). Van akinek fél évig odaver a ciklusának, kimarad-hamarabb jön meg - kettő jön egymás után - enyhébb/erősebb, össze-vissza. Kell pár hónap amíg a szervezeted visszaáll a normál "üzemmódra".
2020. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!