Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri regol mellett lett már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri regol mellett lett már valaki terhes? Hogy vette észre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tri regol mellett lett már valaki terhes? Ha igen hogyan vette észre? Mik voltak a tünetei?

2020. szept. 22. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelen. Semmi extra tunet nem volt ami ne lehetne gyogyszer nelkul.

Nekem szules utani kontrollon azt mondta a nogyogyasz hogy ezt mar nem is szabadna felirni az orvosoknak.

2020. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már elég régen szedem, és most két napig tartott csak a mensesem bár előtte volt pecsételés inkább barnázásnak mondanám...persze teszteltem, negatív, de szerintem ez még korai volt...
2020. szept. 22. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem esélyesebb hogy csak a gyógyszer okozza. Nekem volt amelyiktől szép lassan elfogyott a menstruációm.
2020. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én 1 évig szedtem, nekem is jóval kevesebb és rövidebb lett tőle a menstruációm. Ha nagyon bizonytalan vagy tesztelj 1-2 hét múlva újra, de szerintem is csak a gyógyszertől van :)
2020. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A bizonytalanságom azért van mert már régóta szedem.. 13 éve, és eddig nem volt vele gond. Attól is tartok hogy nekem már nem jó ez a gyógyszer. Mondták nekem azt is hogy el fog múlni de azt még korainak tartom 34 évesen..
2020. szept. 23. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!