Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire számítsak esemény utániva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak esemény utánival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kiszakadt a gumi..A barátom úgy érezte elélvezett, de én nem éreztem semmit hogy a vaginámba ment volna, illetve mikor kihúzta akkor sem folyott semmi, de a gumi ki volt szakadva.

Teljesen be vagyok parázva, szerintetek vegyek esemény utánit? Illetve esemény utánival kapcs. Mire számítsak? Nem akarom kihányni, bonyolult lenne újra beszerezni, illetve mennyire lesz szabálytalan a mensim?

Nagyon nem szeretnék lebukni szülők előtt :(



2020. okt. 10. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Elég gáz, hogy a szüleid nem tudnak a nemi életedről.

Felelősséggel élni, szexelni, cselekedni, ezekhez ész kell és érettség. Kefélni a hülye is tud. Menj el nőgyógyászhoz, és kérj tablettát. Ő majd mindent elmond róla.

2020. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Folyott. Itt kiégtem.

Na mindegy. Nem értem a hányós részt hogy mitől félsz, hogy beveszed és hánysz? Nem így működik.

Elmész nőgyógyászhoz, ő felírja a gyógyszert. Elolvasod a gyógyszer tájékoztatóját, ő is elmondja hogy hogyan vedd be, megkérdezed mire számíthatsz. Kb ennyi.

2020. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A helyzet az hogy személyes okok miatt nem tudok nőgyógyászhoz menni. Barátom fogja elintézni húgával hogy legyen bogyesz.

Inkább az zavar, hogy nem tudom hogy a mensimet mennyire fogja felborítani, és hogy vissza áll-e magától.

2020. okt. 10. 22:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. Nekem egyszer volt rá szükségem, nem hánytam ki, a ciklusomat sem borította fel, amin nagyon meg is lepődtem, mert ezzel kapcsolatban nem olvastam jókat. Ami a legrosszabb volt, hogy utána 48 órán át fájt a fejem, fájdalomcsillapító ellenére is.
2020. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi tünetem,a mensim tlejesen időben jött meg, nem voltam rosszul utána. Amire viszont figyelj, hogy a nőgyógyásznak elvileg meg kéne vizsgálnia előtte, sokan nem teszik, de a protokoll ez lenne. Ha a a barátod hugát vizsgálják meg, vagy tesznek fel olyan kérdest, ami igazából a te szempontodból lenne fontos, az úgy gáz.
2020. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. Válaszolónak csak annyit hogy szerintem elég felellősség teljes maga az, hogy azonnal utánajártam a dolognak ismerőseim közt, hogy hogy tudnék beszerezni bogyeszt.

Gáz hogy nem tudnak, tudom, rohadt gáz egyébként olyan szülőkkel élni akik leragadtak a 70es években és bántalmaznak, de ez már más kérdés, csak annyi hogy szerintem amíg nem tudod mi van a háttérben, jobb ha nem ítélsz.


2es válaszoló:

Igen bocs ez tényleg hülyeség volt számomról, más elképzeléseim voltak az adagolásról kapcsolatban és emiatt merültek fel kétségek

2020. okt. 10. 23:08
 7/8 A kérdező kommentje:
5.; Igen ez igaz, de a barátomat tájékoztattam állandó gyógyszerről, mást nem igazán tudok tenni, reménykedni max :D
2020. okt. 10. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Logtatok gypsik az online orarol.
2020. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!