Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem védekeztünk, de bevettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saverockandroll kérdése:

Nem védekeztünk, de bevettem esemény utánit. Kezdhetek aggódni?

Figyelt kérdés
Március 8.-án múlt el az utolsó menstruációm, 15.-én éjszaka lefeküdtem a barátommal védekezés nélkül, majd 17.-én bevettem egy esemény utáni tablettát(escapelle nevűt). Nem észleltem eddig semmi szokatlant, de tegnap (26.-án) barna folyásom volt, és ma szintén. Ez előtt soha nem tapasztaltam még ilyet. Ez a gyógyszertől lehet, vagy kezdjek aggódni? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! L/18

2014. márc. 27. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Esemény utáni elég erős hormon bomba, szóval előfordulhat ilyen. Máskor megtanulod, hogy védekezni kell.
2014. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igazából csak azon izgulok, hogy nehogy a terhesség jele legyen ez.
2014. márc. 27. 22:06
 3/3 anonim válasza:
Felborult a hormonháztartásod, emiatt barnázol. Még 2-3 hónapig lesznek furcsaságok, ne ijedj meg. Nekem is így volt
2014. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!